Severin ez 7407

2 ofert od 1279,0 zł do 1279,0 zł
Szczegóły
Producent Severin
EAN 4008146031731
Opis

Kompaktowe urządzenie do lodów i jogurtów SEVERIN EZ 7407 135W Czarne Domowe lody Wszyscy od dziecka lubimy lody. Ale czy wiecie, iż można prosto samemu zrobić je w domu? Urządzenie do lodów SEVERIN EZ 7407 pozwala wytworzyć lody, sorbety albo mrożony jogurt w mniej niż 30 minut.

Wasze dzieci z pewnością będą zachwycone, a Wy zaoszczędzicie sporo pieniędzy, w porównaniu z kupowaniem gotowych produktów. W zależności od potrzeb można wybrać pokaźniejsze albo kompaktowe urządzenie do lodów SEVERIN.

Nic prostszego! Lody własnej roboty są jednakowo smaczne, a przy okazji dużo zdrowsze od tych ze sklepu. Gotowe produkty najczęściej zawierają przeróżne nienaturalne substancje, takie jak barwniki, konserwanty czy stabilizatory.

Przygotowując lody samodzielnie, mamy całkowitą kontrole nad składnikami i gwarancję najwyższej jakości. Najłatwiej zastosować do tego specjalne urządzenie do lodów SEVERIN EZ 7407. Dzięki niemu deser będzie miał odpowiednią konsystencję i temperaturę.

Sekret przygotowywania kremowych lodów, bez kryształków zamrożonej wody, polega na wtłoczeniu w nie powietrza poprzez intensywne miksowanie w trakcie procesu zamrażania. Maszynka wyręcza nas, mieszając lody bez przerwy.

Funkcjonalność w każdym calu Urządzenie do lodów SEVERIN EZ 7407 zaopatrzone jest w wyświetlacz temperatury i cyfrowy zegar, regulowany skrupulatnie co do minuty. Pozwala to komfortowo kontrolować proces wytwarzania deserów.

funkcjonalna odchylana pokrywka usprawnia dodawanie kolejnych komponentów. Dzięki pojemnikowi na lody powlekanemu powłoką nieprzywierającą, urządzenie do lodów SEVERIN jest wyjątkowo nieskomplikowane w czyszczeniu. Wysoka jakość wykonania i zastosowanych tworzyw zapewniają bezpieczną i długotrwałą eksploatację sprzętu.

dodatkowe funkcje Urządzenie do lodów i jogurtów SEVERIN EZ 7407 jest tylko nieco obszerniejsze od żkartki papieru A4 i jest jednym z najmocniej kompaktowych sprzętów sprężarkowych do lodów. Pozwoli na prędkie przygotowanie lodów w czasie krótszym niż 30 minut, ponadto ma funkcję 2w1 „warm & cold" do wytwarzania jogurtów i lodów - gotowy jogurt jest samoczynnie schładzany.