Blender tbp601gy + darmowy transport! marki Blaupunkt

3 ofert od 189,90 zł do 199,99 zł
Szczegóły
Producent Blaupunkt
EAN
  • 5901750501920
  • 5901750501937
Moc 700 W
Ilość prędkości 1
Kolor stalowy
Opis

Aktywny tryb życia, zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta to priorytety coraz większej liczby osób. Cenimy sobie świeże produkty, staramy się eliminować z diety tłuszcz, a w naszym planie dnia zawsze wyszuka się czas na aktywność fizyczną. Blender personalny producenta Blaupunkt to wyjątkowe rozwiązanie dla entuzjastów zdrowego odżywiania oraz dla wszelkich żyjących w pośpiechu. Z modelem TBP601BL swój ulubiony i zarazem pożywny koktajl można wziąć wszędzie – do pracy, do szkoły, na spacer do parku lub na poranny jogging.

WYGODA użytkowanIA

W pakiecie znajdują się dwa szczelne, trytanowe kubki o pojemności 0,4l i 0,57l, w których produkty są rozdrabniane, a dzięki załączonym pokrywkom mogą służyć za pojemniki, w których mamy możliwość zabrania swego ulubionego soku albo koktajlu np. Na trening. Wystarczy wrzucić pokrojone warzywa lub owoce do kubka, nacisnąćdostępny przycisk włącznika i już po chwili radować się pożywną przekąską. Komfortowa zakrętka na kubek z zatykanym dzióbkiem do picia, wytwarzająca funkcję bidonu, dopełnia komfortu stosowania. Specjalnie zaprojektowane ostrza z czteroma nożami, a także moc 700 W gwarantują największą produktywność rozdrabniania, a także zadbają o to, żeby nasz koktajl miał znakomitą konsystencję.

UNIWERSALNY DESIGN

Stylowa, przeźroczysta obudowa ożywiona niebieskimi akcentami będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem każdej kuchni, a znikome rozmiary TBP601BL sprawią, że urządzenie to będzie prawidłowym rozwiązaniem nawet w nieznacznych pomieszczeniach. Prosta , a także wyjmowane ostrza upraszczają czyszczenie i konserwację urządzenia. Wszystkie elementy blendera pozbawione są krzywdzącego bisfenolu A, dzięki czemu użytkownik ma pewność, iż przygotowywane soki będą za każdym razem świeże, zdrowe i pożywne.

DODATKOWA FUNKCJONALNOŚĆ

W zestawie znajduje się także młynek do kawy, w którym poza zmieleniem kawy ziarnistej na aromatyczną mieloną, można zrobić smaczne, zdrowe i lubiane przez sporo osób, masło orzechowe. W dołączonym do zestawu rozdrabniaczu z 1,2l misą z podwójnym rzędami ostrzy, możemy pokroić pokaźną liczba części i w komfortowy sposób przygotować zdrową sałatkę czy lubiany przez sporo osób tatar.

produkt
marka
Kod producenta
TBP601BL
EAN
5901750501937
dane podstawowe
wariant blendera
Blender smoothie
Niebieski
Fizyczne
Tworzywo sztuczne
Funkcje technologiczne
Dwa kubki
Rozdrabniacz
wygodna zakrętka kubka z ustnikiem
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta