Blender kielichowy TEFAL BL435831, kolor czarny

Szczegóły
Producent Tefal
EAN 3016661152610
Moc 800 W
Ilość prędkości 2
Kolor czarny
Opis

Blender kielichowy TEFAL Blendforce 2 BL4358 Blendforce proste blendowanie z dużą mocą. Dzięki technologii Powelix o 3 połączonych funkcjach, blendujesz nawet o 30% szybciej. To urządzenie o mocy 800 W zaopatrzone zostało w postępowy system Air Cooling, który optymalizuje przepływ powietrza wokół silnika.

dzięki czemu silnik ma dłuższą odporność i nie przegrzewa się w trakcie ciągłego blendowania - nawet poprzez 3 minuty! DLA CAŁEJ RODZINY Od dzisiaj przygotujesz swoje potrawy w perfekcyjnej ilości, dzięki wielkiemu rozmiarowi kielicha, o obszerności 1,75 l.

Przyrządzaj dania dla całej rodziny! Blenduj zmrożone i gorące elementy jeden po drugim bez ryzyka pęknięcia, dzięki kielichowi wytwarzanemu z termoodpornego szkła. SZYBSZE BLENDOWANIE technika POWELIX.

rozszerz prędkość i moc blendowania aż o 30%. PokaźniejszA solidność optymalny kąt ustawienia ostrzy zagwarantuje jeszcze obszerniejszą trwałość i produktywność. OCHRONA SILNIKA progresywny system chłodzenia zagwarantuje maksymalną wytrzymałość silnika.

Możesz dzięki czemu miksować bez przerwy do 3 minut. BEZPIECZEŃSTWO Codzienne blendowanie nie wymaga wysiłku dzięki technice Smart Lock. PEŁNA KONTROLA Dobierz nadzwyczajny stopień zblendowania potrawy dzięki poręcznemu pokrętłu z dwoma szybkościami oraz funkcji Pulse.

Karbowana powierzchnia wokół pokrętła, praktyczny uchwyt i zaimplementowane komponenty sterujące gwarantują maksymalny komfort i łatwość wykorzystywania. Blender kielichowy TEFAL Blendforce 2 BL4358 Blendforce przystępne blendowanie z dużą mocą.

Dzięki technice Powelix o 3 połączonych funkcjach, blendujesz choćby o 30% szybciej. To urządzenie o mocy 800 W wyposażone zostało w innowacyjny system Air Cooling, który optymalizuje przepływ powietrza wokół silnika.

dzięki temu silnik ma dłuższą trwałość i nie przegrzewa się w trakcie ciągłego blendowania - choćby przez 3 minuty! DLA CAŁEJ RODZINY Od teraz przygotujesz swoje potrawy w znakomitej ilości, dzięki obszernemu rozmiarowi kielicha, o objętości 1,75 l.

Przyrządzaj dania dla całej rodziny! Blenduj zmrożone i gorące składniki jeden po drugim bez ryzyka pęknięcia, dzięki kielichowi stworzonemu z termoodpornego szkła. SZYBSZE BLENDOWANIE technika POWELIX.

rozszerz prędkość i moc blendowania aż o 30%. PokaźniejszA wytrzymałość trafny kąt ustawienia ostrzy zagwarantuje jeszcze pokaźniejszą solidność i sprawność. OCHRONA SILNIKA nowoczesny system chłodzenia zapewnia maksymalną wytrzymałość silnika.

Możesz dzięki temu miksować bez przerwy do 3 minut. BEZPIECZEŃSTWO Codzienne blendowanie nie wymaga wysiłku dzięki technice Smart Lock. PEŁNA KONTROLA Dobierz wyśmienity stopień zblendowania potrawy dzięki praktycznemu pokrętłu z dwoma prędkościami, a także funkcji Pulse.

Karbowana powierzchnia wokół pokrętła, ergonomiczny uchwyt i wbudowane części sterujące zapewniają maksymalny komfort i łatwość użytkowania.