Blaupunkt Blender ręczny hbd-801bk (1000w/czarny)

3 ofert od 268,63 zł do 299,0 zł
Szczegóły
Producent Blaupunkt
EAN
  • 5901750501326
  • 5901750501357
Moc 1000 W
Ilość prędkości 2
Kolor
  • czarny
  • biały
  • srebrny
Opis

HBD801WH BLENDER 1000W znaczny komplet
Komfort i jakość pracy jest ważna nie tylko w naszej pracy zawodowej, wszyscy cenimy ją sobie także przygotowując potrawy w naszej kuchni. Trudno zatem znaleźć bardziej przydatne urządzenie, które nam w tym pomoże, aniżeli blender. Za pomocą tego urządzenia zmiksujemy zupę, przygotujemy koktajl, zmielimy orzechy, wyrobimy ciasto, zmiksujemy twaróg czy posiekamy natkę pietruszki, ubijemy jaja i przygotujemy puree. Gotowanie z takim pomocnikiem stanie się przyjemnością.

MOC I JAKOŚĆ W JEDNYM URZĄDZENIU
konkretny i zarazem cichy silnik stałoprądowy, w jaki został wyposażony blender Blaupunkt HBD801WH, daje mu moc 1000W, co jest rzadko spotykaną funkcją pośród dostępnych na rynku urządzeń tego typu. Dzięki temu za pomocą HBD801WH przygotujemy nie tylko zupki dla znikomych dzieci czy niemowląt, ale także pokruszymy np. Migdały czy posiekamy twarde warzywa. Nieoceniony okaże się przy tych czynnościach mechanizm płynnej regulacji prędkości, obsługiwany za pomocą jednego pokrętła umieszczonego na rączce urządzenia.

FUNKCJONALNOŚĆ

Poczwórne ostrza pokryte tytanem są najważniejszym elementem tego urządzenia i bezspornie przyspieszają cykl rozdrabniania oraz rozszerzają koszyk produktów, które możemy przy pomocy urządzenia przygotować. Ostrza ustawione są względem siebie pod najszczególniej słusznymi kątami gwarantując precyzję w cięciu wszelkich części. Wyprofilowanie zdejmowanej stalowej nasadki rozdrabniającej, a także ostrzy pozwala uzyskać efektywny przepływ rozdrobnionego jedzenia. Użytecznym elementem wyposażenia są również akcesoria dodatkowe tj. Końcówka ubijak do przygotowania np. Deserów lub ubicia białka jajka, kubek z rozdrabniaczem, w którym możemy siekać produkty konieczne do przygotowania naszych potraw, kubek z miarką, w którym odmierzymy skrupulatną liczba towaru do obróbki, nasadka przecierowa do przygotowania doskonałego puree lub musu z warzyw, a także malakser o metalowej, bardziej wytrzymałej przekładni, który pomoże np. W pokrojeniu warzyw w plastry lub poszatkowaniu i starciu ziemniaków na pyszne ziemniaczane placki.

gustowne WYKONANIE
Blender HBD801WH został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów bez bisfenolu-A (BPA-free), dzięki temu jego używanie jest bezpieczne dla naszego zdrowia. Rączka urządzenia to połączenie dwóch wytrzymałych tworzyw: plastiku gumowanego i metalu. Ergonomiczny i niezwykle solidne i estetyczne wykonanie dopełnia komfortu obsługi. Stonowana kolorystyka przypadnie do gustu każdej progresywnej Pani domu.

produkt
firma
Kod producenta
BLAUPUNKT HBD801WH
EAN
5901750501326
dane podstawowe
Biały
Funkcje Fizyczne technologiczne
ergonomiczna rączka
Końcówka z czterema ostrzami
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta