Blendtec pro 800 + książka gratis

Szczegóły
Producent Blendtec
EAN
  • 0769498243541
  • 0849369006984
Moc 1800 W
Kolor czarny
Opis

Blendtec to amerykańska producent, która produkuje najszczególniejsze i najkorzystniejsze blendery na świecie! Każde urządzenie firmy projektowane jest tak, aby maksymalnie zaspokoić Twoje zapotrzebowania. Blendtec to progresywny sprzęt kuchenny, który ułatwi przygotowywanie, a choćby gotowanie koktajli, zup krem, warzywno- owocowych napojów i deserów.

Blender Pro 800 to nieszablonowe połączenie mocy i komfortu pracy! Urządzenie zaopatrzone jest we wszystkie funkcje, które są potrzebne do prędkiego przygotowania różnorodnych zdrowych potraw z warzyw, owoców i nie tylko!

na dodatek bleder jest najbardziej cichym urządzeniem na rynku. Blender posiada 6 samoczynnych programów, w których przypasowano szybkość, a także liczba obrotów ostrza do następujących czynności: - smoothie: idealny do gęstych koktajli,- ice cream: przygotujesz dzięki niemu pyszne lodowe desery,- whole juice: ten program zblenduje warzywa i owoce na pełnowartościowy sok,- hot soup: stosowna prędkość nie tylko zmiksuje,ponadto podgrzeje składniki na kremową, gorącą zupę,- mixed drinks: dzięki niemu przygitujesz perfekcyjnie wymieszane drinku lub mrożoną kawę,- batters: program o mniejszej szybkości przydatny m.in.

do rozrabiania ciast. W dodatku, jak stwierdzisz,komponenty nie są wystarczająco zblendowane, to możesz przejąć całkowitą kontrolę nad pracą urządzenia. Dopasuj szybkość obrotową przy pomocy płynnej skali, sterowanej komfortowym suwakiem albo skorzystaj z funkcji blendowania pulsacyjnego.

Blender instynktowny panel dotykowy z czytelnym wyświetlaczem, który przypomina wyświetlacz smartfona. Bezproblemowo z jego obsługą poradzi sobie każdy domownik. Panel zabezpieczony jest przed wilgocią, ma gładką powierzchnię i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Kwadratowy kielich nieszablonowy, odpowiednio wyprofilowany kształt, który uniemożliwia przyleganiu blendowanych cząstek do ścian kielicha. Wytworzony z tritanu, jest nad wyraz konkretny i nie absorbuje smaków ani zapachów.

Sekretem niezwykłej skuteczności urządzenie jest grube śmigło zamiast ostrza. Tak skonstruowany mechanizm zasysa elementy do środka, a nie je wypycha ku górze kielicha. Dzięki czemu mamy rewelacyjnie rozdrobnione, a nie rozerwane składniki, które stworzą jednolitą masę.

Śmigło jest łatwe w czyszczeniu i nigdy się nie stępi. Potężny silnik to prawdziwy motor napędowy wszelkich blenderów producenta. Maksymalna moc 3,8 KM zapewnia wysokie obroty niezbędne do skruszenia lodu czy zmielenia kawy.

Trwałe materiały i jakość wykonania poparta jest 8-letnią gwarancją. Na dodatek we wszelkich blednerach wykorzystano trwałą, stalową przekładnię napędu, która jest najszczególniej wrażliwą częścią każdego blendera.

W urządzeniach Blendtec jest bardzo trwała i odporna na długoletnią, intensywną eksploatację. Blender Pro 800 zaopatrzony został w dopełniającą osłonę wyciszająca, która sprawia, iż Pro800 jest jednym z najcichszych blenderów na rynku!

Utrzymanie urządzenia w czystości jes bardzo proste. Wystarczy nalać do kielicha trochę wody z płynem i uruchomić urządzenie na program clean. Następnie wylewamy wodę z kielicha i przepłukujemy go pod bieżącą wodą.

atrybuty:- materiał: stal nierdzewna, tritan,- wymiary: 22 x 44 x 23 cm,- waga urządzenia: 7,5 kg,- maksymalna moc silnika (KM): 3.8,- maksymalna moc silnika (W): 1800,- objętość kielicha: 1,1 litra,- kielich wykonany z tritanu: materiał oporny na uszkodzenia, wygięcie i zbicia,- 6 automatycznych programów, w których dobrano szybkość i liczba obrótów śmigła do realizowanej pracy,- liczba ustawień prędkości: 11,- tryb pulsacyjny,- osłona wyciszająca, która przyczynia się do cichej pracy blendera choćby na najwyższych obrotach,- grube śmigło zamiast ostrza: wykonane ze stali, nietępiące się,- dotykowy panel,- metalowa przekładnia napędu,- szykowny, postępowy design pasujący do każdej kuchni,- 8 lat gwarancji.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Blendtec w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl