total • 3 km mocy • książka gratis • 8 lat gwarancji • kurier gratis • made in usa marki Blendtec

5 ofert od 2350,0 zł do 2549,0 zł
Szczegóły
Producent Blendtec
EAN
  • 0851992000277
  • 0852491003134
  • 0851992000017
  • 0849369009053
  • 0849369009060
  • 0849369009046
Moc 1560 W
Kolor
  • czarny
  • biały
  • czerwony
Opis

Blendtec to amerykańska marka, która produkuje najszczególniejsze i najkorzystniejsze blendery na świecie! Każde urządzenie firmy projektowane jest tak, żeby maksymalnie zaspokoić Twoje potrzeby. Blendtec to postępowy sprzęt kuchenny, który ułatwi przygotowywanie, a nawet gotowanie koktajli, zup krem, warzywno- owocowych napojów i deserów.

Total Blender to nabardziej kompaktowy model blendera, który zawiera podstawowe i niezbędne funkcje wszelkich sprzętów producenta. Ma 6 samoczynnych programów, w których dostosowano szybkość, a także ilość obrotów ostrza do następujących czynności: - smoothie: znakomity do gęstych koktajli, - ice cream: przygotujesz dzięki niemu pyszne lodowe desery, - whole juice: ten program zblenduje warzywa i owoce na pełnowartościowy sok, - hot soup: adekwatna szybkość nie tylko zmiksuje,w dodatku podgrzeje elementy na kremową, gorącą zupę, - mixed drinks: dzięki czemu programowi wymieszasz np.

mleczny shake lub mrożoną kawę, - batters: program o mniejszej szybkości przydatny m.in. Do rozrabiania ciast. Ponadto, jak stwierdzisz,komponenty nie są wystarczająco zblendowane, to możesz przejąć pełną kontrolę nad pracą urządzenia i wybrać jedną z 5 prędkości obrotowych albo skorzystać z funkcji blendowania pulsacyjnego.

Blender intuicyjny panek dotykowy z czytelnym wyświetlaczem, który przypomina ekran smartfona. Bez problemu z jego obsługą poradzi sobie każdy domownik. Panel zabezpieczony jest przed wilgocią, posiada gładką powierzchnię i jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

Kwadratowy kielich wyjątkowy, odpowiednio wyprofilowany zarys, który zapobiega przyleganiu blendowanych cząstek do ścian kielicha. Produkowany z tritanu, jest niezwykle konkretny i nie absorbuje smaków ani zapachów.

Sekretem niezwykłej wydajności urządzenie jest grube śmigło zamiast ostrza. Tak skonstruowany mechanizm zasysa elementy do środka, a nie je wypycha ku górze kielicha. Dzięki temu mamy perfekcyjnie rozdrobnione, a nie rozerwane elementy, które stworzą jednolitą masę.

Śmigło jest łatwe w czyszczeniu i nigdy się nie stępi. Solidny silnik to prawdziwy motor napędowy wszystkich blenderów firmy. Maksymalna moc 3,0 KM zagwarantuje wysokie obroty konieczne do skruszenia lodu czy zmielenia kawy.

Dla uzyskania adekwatnej dla siebie konsytencji, wybieramy i ustawiamy odpowiednie obroty: niskie, średnie czy maksymalne sięgające nawet 28.000 obr /min. Czas blendowania jest wyświetlany na panelu.

Trwałe materiały i jakość wykonania poparta jest 8-letnią gwarancją. Dodatkowo we wszelkich blednerach wykorzystano trwałą, stalową przekładnię napędu, która jest najmocniej wrażliwą częścią każdego blendera.

W urządzeniach Blendtec jest szczególnie trwała i oporna na długoletnią, intensywną eksploatację. Utrzymanie urządzenia w czystości jes niezwykle proste. Wystarczy nalać do kielicha trochę wody z płynem i uruchomić urządzenie.

Następnie wylewamy wodę z kielicha i przepłukujemy go pod bieżącą wodą. Atrybuty: - materiał: stal nierdzewna, tritan, - rozmiary: 18 x 38 x 23 cm, - waga urządzenia: 3,3 kg, - maksymalna moc silnika (KM): 3.0, - maksymalna moc silnika (W): 1560, - pojemność kielicha: 1,1 litra, - kielich produkowany z tritanu: materiał odporny na uszkodzenia, wygięcie i zbicia, - 6 automatycznych programów, w których dobrano szybkość i ilość obrótów śmigła do wykonywanej pracy, - liczba ustawień szybkości: 5, - tryb pulsacyjny, - grube śmigło zamiast ostrza: wykonane ze stali, nietępiące się, - dotykowy panel, - metalowa przekładnia napędu, - elegancki, progresywny design pasujący do każdej kuchni, - 8 lat gwarancji.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Blendtec w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl