Bosch MSM 64110 - Blender, 420 Watt, kolor biały

2 ofert od 129,0 zł do 149,99 zł
Szczegóły
Producent Bosch
EAN
  • 4242002678139
  • 4056256698498
Moc 450 W
Ilość prędkości 1
Kolor
  • biały
  • czerwony
Opis

Blender ręczny Bosch MSM 64110 nowoczesny design zawsze perfekcyjne rezultaty Wytrzymały i wyjątkowo ostry nóż QuattroBlade gwarantuje unikatowe efekty miksowania w niedługim czasie. Nawet miksowanie wielkiej ilości części jest dziecinnie proste.

Funkcja AntiSplash uniemożliwia rozpryskiwaniu składników i pomaga utrzymać czystość w kuchni. Ergonomiczna, lekka obudowa genialnie dostosowuje się do każdej rąk mieszanie jeszcze nigdy nie było tak komfortowe.

ergonomiczna, lekka obudowa nadaje się do każdej rąk. Miękki w dotyku, antypoślizgowy uchwytprzystępne i spore przyciski adekwatny komfort pracy i całkowitą kontrolę nad urządzeniem. Pojemnik do miksowania pomoże na dodatek odmierzyć elementy Czy niejednokrotnie przygotowujesz nieznaczne porcje? Pojemnik do miksowania służy jeszcze jako miarka do odmierzania komponentów.

Dzięki załaczonej pokrywie możesz zamknąć pojemnik z zawartością i przechowywać go w lodówce. Pozwala na bezproblemowe odłączenie końcówek od korpusu urządzenia Czyszczenie akcesoriów zajmuje naprawde kilka sekund.

Po zakończeniu pracy zwolnij stopę miksującą jednym kliknięciem. Teraz możesz ją błyskawicznie i z łatwością wyczyścić pod bieżącą wodą albo w zmywarce.