Morphy Richards 402052, kolor stalowy

3 ofert od 243,09 zł do 549,0 zł
Szczegóły
Producent Morphy Richards
EAN
  • 5011832049162
  • 5011832052018
  • 5011832049179
  • 5011832052797
Moc 650 W
Kolor
  • stalowy
  • biały
Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Blender stołowy Total Control z technologią SMART ResponseTo nowa sugestia od marki Morphy Richards.

innowacyjna technika zastosowana w blenderze stołowym Total Control pozwala umiejętnie sterować jego silnikiem. Stopniowe powiększanie mocy wydajnie wpływa na pracę blendera. Dzięki funkcji kontroli szybkości mamy nadzór nad blendowaniem potraw.

gwarantuje to także oszczędność energii, a w związku z tym zaoszczędzenie naszych pieniędzy. Duże ostrza doskonale wszystko rozdrabniają, a stal nierdzewna, z której są wykonane, zachowuje ich zarys, ostrość i żywotność.

Wielofunkcyjny blender Total Control umożliwia także przygotowanie sosów, zup, napojów typu smoothie i potrafi kruszyć lód. Przeciwpoślizgowe nóżki usprawniają korzystanie z blendera i uniemożliwiają jego przesuwanie się na powierzchni stołu.firma Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego bezustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i ergonomicznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z dostępną ceną umożliwiają oszczędność czasu, a także odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z szerokiej Brytanii, gdzie jest nad wyraz lubiana i 90 % gospodarstw domowych ma choć jeden jej artykuł.informacje techniczne:- Moc silnika: 600 W- Pojemnik: 1,5 l, z Tritanu wolnego od BPA- obfite poczwórne ostrza wykonane ze stali nierdzewnej w technologii Serrator Blade, która wydłuża ich żywotność- 5 poziomów prędkości oraz bieg pulsacyjny- Funkcja 4 programów: sos, zupy, kruszenie lodu, smoothie- Miarka o pojemności 20 ml w pokrywce- Dwie wylewki – otwarta i kratkowana- przeciwpoślizgowe nóżki- Schowek na przewódProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl