ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, kolor szary

6 ofert od 49,99 zł do 61,90 zł
Szczegóły
Producent Adler
EAN
  • 5907468860083
  • 5908256836860
Pojemność 1 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 900 W
Kolor
  • szary
  • biały
  • brązowy
Opis

Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
BEŻOWYkonwencjonalny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa tworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.Dla wygody stosowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Pozwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak by uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Kolista podstawka zagwarantuje dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

Czajnik Adler AD 08 bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dobrane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki zarys iż trzyma się go wygodnie i stabilnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono dwa duże matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po poprzez wodowskazy korzystnie widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką liczba jaka jest potrzebna. Czajnik Adler AD 08 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

W pokrywce umieszczono dwa komfortowe przyciski do jej otwierania. Dla powiększenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. Wewnątrz obudowy zainstalowana jest wielka okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo nieznacznej objętości urządzenia gwarantuje ciche zagotowanie wody.Obsługa jest szczególnie prosta. Nalewamy niezbędną liczba wody. Nad wyraz pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Cykl ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i wyłącza się samoczynnie. System zabezpieczeń nie pozwoli by było inaczej.w środku obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka kompozycja pozwala samoczynnie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Na dodatek blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo używania, i sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć przystępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezusterkowe działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą efektywność.

w środku kolorowego opakowania znajduje się; poprawnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka, a także instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.Adler jest cenioną przede wszystkim w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler wytwarzane są w pokaźnych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, żeby spełniały najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się innowacyjnym wzornictwem, a także funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE, a także świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieprzerwanie poszerzamy ofertę o świeże interesujące produkty.