Czajnik elektryczny Adler AD 1277 b 1.7l kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5902934831222)

2 ofert od 87,33 zł do 89,90 zł
Szczegóły
Producent Adler
EAN
 • 5902934831222
 • 5902934831239
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor
 • biały
 • czarny
Opis


Czajnik plastikowy Adler AD 1277 białywielki, rodzinny o objętości 1.7 litra, zezwalający efektywnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób dzięki mocy 2200 W. Czajnik ten to widocznie więcej aniżeli tylko przedmiot użytkowy - stanowi również niebagatelną ozdobę kuchni. Genialny zarówno do nowocześnie urządzonego domu, jak i do przestrzeni reprezentacyjnej, jak biuro, kancelaria czy wnętrze konferencyjny.obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę w odcieniu białym. Natomiast podstawka, obramowanie pokrywki, a także wierzchnia część rączki są tworzone z tworzywa w kolorze czarnym. Wzór uformowany z czworokątnych piramid na bocznych ściankach, a także wykończenie dolnej części dzbanka w kolorze pomarańczowym dopełniają nietuzinkowy wygląd urządzenia.Dla wygody stosowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Umożliwia on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby jego uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Krągła podstawka zagwarantuje dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

ma on nad wyraz potężny, pewny i wygodny uchwyt. Prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowanie uchwytu jest dostosowane do wyglądu obudowy. Przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt że wypełniony wodą trzyma się komfortowo i jednostajnie.wyposażony jest w kolistą automatycznie otwieraną pokrywkę. Pozwala na to czworokątny przycisk z tworzywa w kolorze czarnym, umieszczony w górnej części rączki.

Wodowskaz z przeźroczystego tworzywa z boku pokrywy, pod uchwytem z zaznaczoną czarną skalą od 1,0L do 1,7L umożliwia zagotowanie takiej ilości wody jaka jest potrzebna. Dyskretna lokalizacja wodowskazu wyróżnia elegancki wygląd urządzenia.Bezbarwny przycisk włącznika i wyłącznika znajduje się w dolnej części pokrywy. Jest on podświetlany niebieską diodą LED pod czas pracy urządzenia. Czajnik Adler AD 1277 white wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

w środku obudowy zainstalowana jest obszerna krągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 2200 W, co zapewnia szybkie zagotowanie wody.Obsługa jest niezwykle prosta.

Nalewamy potrzebną ilość wody. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieska dioda umieszczona w przycisku włącznika. Woda względnie cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 2200 Watów. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się samoczynnie. System zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej.we wnętrzu pokrywy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa zezwala na samoczynne wyłączenie, za każdym razem zaraz po zagotowaniu wody. Dodatkowo blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo używania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki posiadają wyższą wydajność.

dane techniczne

 • Obrotowa podstawa 360 stopni
 • Moc: 2200W
 • objętość: 1,7L
 • Płaski grzewczy
 • Przycisk do otwierania pokrywki
 • Zabezpieczenie przed włączeniem na sucho
 • Filtr anty-wapienny

w środku kolorowego opakowania znajduje się; poprawnie zabezpieczony do transportu czajnik plastikowy Adler AD 1277 white, podstawka, a także instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Adler jest renomowaną zwykle w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Producent Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,także w innych krajach Europy. Wyroby producenta Adler wyprodukowane są w sporych, znanych i zapewniających wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszystkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się innowacyjnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i dostępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieprzerwanie poszerzamy ofertę o nowe niebanalne produkty.