Czajnik ZELMER ZCK8023 DARMOWY TRANSPORT, kolor srebrny

6 ofert od 189,0 zł do 229,0 zł
Szczegóły
Producent Zelmer
EAN
  • 5908269347407
  • 5908269348176
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2200 W
Kolor
  • srebrny
  • czarny
Opis

Czajnik elektryczny Zelmer ZCK8023B Niezastąpiony w każdej kuchni Funkcjonalność i fason Czajnik ZELMER zapewnia najwyższą jakość wykonania i wytworny fason pasujący do każdego pomieszczenia. Konstrukcja z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantuje komfort wykorzystywania.

Obrotowa podstawa pozwala na ustawienie czajnika w najwygodniejszej pozycji. Pokrywa otwiera się po odchyleniu zaimplementowanej w nią blokady. Sprawdzone rozwiązania Urządzenie wyposażone zostało w filtr zatrzymujący osady.

gwarantuje to czystość spożywanej wody na najwyższym poziomie, natomiast jego zdejmowalna konstrukcja sprawi, że oczyścisz go przy użyciu czystej, bieżącej wody. Poręczna skala pozwala precyzyjnie kontrolować poziom nalewanej wody.

postępowy czajnik elektryczny o objętości 1,7l, stanie się nie tylko ozdobą, lecz dzięki poręcznym funkcjom spełni oczekiwania w każdej kuchni. Płaska grzałka o maksymalnej mocy 2200W pozwala zagotować nawet niewielką liczba wody.

Jej budowa ogranicza osadzanie się kamienia istotnie produktywniej, niż ma to miejsce w sytuacji tradycyjnych grzałek. Zastosowane zabezpieczenie dba o to, aby urządzenie nie włączyło się, jeśli zapomnisz nalać do niego wody.