Morphy richards - evoke czajnik brushed

2 ofert od 329,0 zł do 329,0 zł
Szczegóły
Producent Morphy Richards
EAN 5011832060952
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 3000 W
Kolor biały
Opis

OFERTA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MORPHY RICHARDS - NIE CZEKAJ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO, WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!Nowość! Oryginalność w połączeniu z tradycją i bezusterkową funkcjonalnością to nowa propozycja firmy Morphy Richards zamknięta w nowej kolekcji czajników i tosterów z linii Evoke.

Specjalnie dla tych Klientów, którzy poszukują stylowego, a także designerskiego czajnika, by odświeżyć wnętrze swej kuchni. Oryginalny kształt czajnika to połączenie stylu retro z postępowym wzornictwem, które wpasuje się do wnętrza każdej kuchni dodając jej niezwykłego charakteru.

komfortowa rączka i bezprzewodowa podstawa obrotowa upraszczają korzystanie z czajnika. Produkowany jest z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, która gwarantuje jego długą żywotność. Oryginalny wskaźnik oznajmia o stopniu zapełnienia wodą w czajniku.

Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie genialnie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku szczególnie korzystny. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik samoczynnie wyłącza się po zagotowaniu wody.marka Morphy Richards produkuje niewielkie urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną umożliwiają oszczędność czasu i odciążenie z codziennych obowiązków.

firma pochodzi z dużej Brytanii, gdzie jest nad wyraz popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej towar.dane technologiczne: - objętość czajnika: 1,5 l - Moc 2,2 kW - Materiał – wysokiej jakości stal nierdzewna - Bezprzewodowa podstawa obrotowa w czarnym odcieniu - Ukryty cieplny - Zabezpieczenie przed przegrzaniem - Wyjmowany filtr antyosadowy - gromadzi schowek przewodu - Podświetlany przycisk on/off - Filtr antywapiennyProdukt objęty jest 2 letnią gwarancjąWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl