enfinigy - czajnik elektryczny czarny marki Zwilling

5 ofert od 389,0 zł do 419,0 zł
Szczegóły
Producent Zwilling
EAN 4009839537189
Pojemność 1.5 l
Wskaźnik poziomu wody nie
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 1850 W
Kolor czarny
Opis

Zwilling to niemiecka marka, która znakomicie łączy tradycję z progresywnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w produkowaniu sztućców, noży i narzędzi kuchennych. Jednak firma cały czas stawia na rozwój i już teraz prezentuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wyprodukowane z najwyższej jakości elementów objętych 5 letnią gwarancją.

Dzięki bezusterkowości producent ciągle zdobywa zachwyt wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling umożliwia dobranie genialnego rozwiązania dla najistotniej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,nowoczesny i nieprzemijalny styl to niewątpliwe mocne strony produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej marki Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są bardzo funkcjonalne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

Postaw na jakość, a nie rozmiar! wyjątkowy design, materiał niepodatny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech cechujących nowy towar firmy Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

wyekwipowany w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika poprzez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Dodatkowo zaopatrzony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 najróżniejszych programów za pomocą 360 stopniowej skali na dotykowym wyświetlaczu.

Bezspoinowy czajnik o pojemności 1,5l stworzony ze stali nierdzewnej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. W dodatku też filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady, a także polepsza smak gotowanej wody.

Czajnik został tak zaprojektowany aby po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co zapobiega przegrzaniu się.zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni dodatkowe bezpieczeństwo w używaniu czajnika.dane technologiczne:-podwójna ścianka gwarantująca temperaturę we wnętrzu choćby do 30 minut i chłodną obudowę na zewnątrz - 7 programów zapewniających dopasowanie trafnej temperatury -utrzymanie temperatury na poziomie 100 poziomów umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci -70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para - zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali rdzoodpornej o pojemności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wykonany częściowo ze stali rdzoodpornej -wbudowany zwijacz kabla umożliwia łatwiejsze przechowywanie -projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez Zwilling Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Zwilling Enfinigy w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl