Miele CM5310

6 ofert od 3199,0 zł do 3699,0 zł
Szczegóły
Producent Miele
Pojemność 1.3 l
Rodzaj kawy
  • mielona
  • ziarna
Sterowanie elektroniczne
EAN
  • 4002516341901
  • 4002516341895
  • 4002516341819
  • 4002516341826
Mielenie tak
Kolor
  • czerwony
  • czarny
Opis

wykonany przez jednego z najszczególniej znanych na świecie producentów sprzętu AGD, ekspres do kawy Miele „CM 5310 Silence" dedykowany jest dla tych, którzy chcą radować się swoimi ulubionymi napojami kawowymi w towarzystwie dwóch osób.

Urządzenie to jest w stanie przygotować dwa napoje równocześnie - czy to czarną kawę, czy też napój na bazie mleka. Gdy przyjdą do Ciebie goście, możesz zrobić sobie dłuższą przerwę na kawę i skorzystać z funkcji dzbanka.

Bogaty aromat, grubość i idealny smak napojów gwarantuje system Aromatic. Zintegrowane automatyczne programy konserwacji i komponenty nadające się do mycia w zmywarce zapewniają wyjątkowo łatwą konserwację.

modne NAPOJE ZA NACIŚNIĘCIEM JEDNEGO PRZYCISKUCiesz się najpopularniejszymi napojami kawowymi parzonymi za jednym dotknięciem: ristretto, espresso, czarna kawa, lungo, cappuccino, latte macchiato i latte.

Istnieje też możliwość osobnego przygotowania pianki mlecznej lub gorącego mleka (np. Gdy masz ochotę na filiżankę gorącej czekolady albo kakao). 2 FILIŻANKI LATTE MACCHIATO ZA JEDNYM RAZEMEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5310 Silence" to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą delektować się kawą w towarzystwie dwóch osób.

Będą mogli Państwo zapomnieć o czekaniu na zaparzenie drugiej porcji kawy - z pomocą tego ekspresu można przygotować dwa napoje równocześnie!NOWA FUNKCJA DZBANKAJeśli masz gości lub po prostu chcesz radować się nieco dłuższą przerwą na kawę, skorzystaj z funkcji dzbanka: ekspres zaparzy 3-6 porcji kawy za jednym dotknięciem przycisku.

SYSTEM AROMATIC DLA najszczególniej AROMATYCZNEJ KAWYTen ekspres do kawy jest wyekwipowany w młynek, który zachowuje i dokładnie wydobywa aromat ziaren kawy. W połączeniu z inteligentną technologią infuzji „Miele" gwarantuje to, iż przygotowany napój będzie za każdym razem cudownie aromatyczny i pyszny.KAWA WEDŁUG GUSTUPoziom mielenia, liczba zmielonej kawy (moc kawy), temperatura napoju i wielkość porcji - wszystko to można połączyć do indywidualnych upodobań.

nad wyraz wygodnY automatycznY SYSTEM MLECZNYEkspres do kawy ziarnistej Miele „CM 5310 Silence" wyposażony jest w zintegrowany automatyczny system mleczny z rurką. System ten jest niezwykle praktyczny: rurkę można zanurzyć prosto w opakowaniu mleka, jak także w każdym innym naczyniu albo pojemniku.

Program automatycznego płukania systemu mlecznego jeszcze bardziej usprawnia pracę - po każdym przygotowaniu napoju na bazie mleka wystarczy założyć rurkę na tackę ociekową, a system zostanie automatycznie przepłukany.

Gdy rurka do mleka nie jest stosowana, można ją bezpiecznie przechowywać w specjalnej przegródce.samoczynnA KONSERWACJATen ekspres do kawy jest wyjątkowo prosty w konserwacji dzięki automatycznym programom płukania i czyszczenia systemu mlecznego, czyszczenia systemu zaparzania oraz odkamieniania.

Łatwo wyjmowane części, takie jak system mleczny i jednostka zaparzania kawy, doskonałą czystość. Dla jeszcze pokaźniejszej wygody tacka