Siemens TE655319

4 ofert od 3189,0 zł do 3999,0 zł
Szczegóły
Producent Siemens
Pojemność 1.7 l
Moc 1500 W
EAN 4242003806388
Kolor czarny
Opis

Twój świat kawy rozpoczyna sie na panelu sterującym EQ.6 plus, ponadto ekspres ten ma opcje przygotowania dwóch cappuccino równocześnie.

* Intelligent Heater inside: system sensoFlow zagwarantuje nieprzeciętne espresso dzięki stałej temperaturze parzenia.

  • CoffeeSelect Display: Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania.
  • CreamCleaner: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego gwarantuje codzienną higienę urządzenia.
  • Cappuccino: Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - choćby dwie filiżanki równocześnie.
  • Zapisz swoje pereferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi proste ich przygotowanie zawsze.

Świeża woda do parzenia, zawsze: singlePortion® Cleaning.

automatyczna funkcja singlePortion® Cleaning zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia — dzięki temu Twoja kawa jest za każdym razem przygotowywana na bazie świeżej wody. Doskonałość w każdym detalu tylko najlepsze wrażenia.

nadzwyczajna temperatura parzenia zapewniająca najbogatszy zapach: sensoFlow System.

by uwolnić pełny aromat espresso, kawę trzeba zaparzyć w adekwatnej temperaturze. Temperatura parzenia idealnego espresso zawiera się w zakresie od 90°C do 95°C. Jeśli temperatura jest zbyt niska, do kawy zostanie uwolniona jedynie część aromatu. Natomiast przy zbyt wysokiej temperaturze kawa ekspresowo przybierze przypalonego smaku. W pełni samoczynne ekspresy do kawy linii EQ z systemem sensoFlow — rozwiązaniem wyjątkowym na skalę światową — zawsze podgrzewają wodę do adekwatnej temperatury i utrzymują ją poprzez cały cykl parzenia — profesjonalna technologia zapewnia profesjonalnie przygotowane espresso.

Pełna przyjemność za dotknięciem przycisku: funkcja oneTouch.

Niezależnie od tego, na jaki kawowy specjał masz ochotę, czy jest to latte macchiato, kremowe cappuccino, czy również ekstra-potężne espresso, dzięki funkcji oneTouch Twój w pełni samoczynny ekspres może przygotować dla Ciebie czystą kawową rozkosz za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku — nic prostszego. System przygotowuje kawę i mleczne specjały w sposób automatyczny — i skrupulatnie tak, jak uwielbiasz. Ta znakomita technologia umożliwia beztroskie zanurzenie się w świecie nadzwyczajnej kawy.

dobranie wielkości napoju do jednostkowych potrzeb: individualCup Volume.

by stworzyć nieszablonową kawę serwowaną w filiżankach o zróżnicowanych rozmiarach, potrzebna jest idealnie dopracowana technologia. Za pomocą funkcji individualCup Volume wstępnie ustawione wymiary filiżanek, takie jak „niepokaźna", „średnia" i „spora", można indywidualnie zjednoczyć w zakresie pięciu rozmaitych ustawień obszerności.

By dłużej radować się kawą: calc'nClean.

Calc'nClean zezwala na czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. Ten program serwisowy zasadniczo ułatwia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji artykułu, dzięki temu możesz cieszyć się nieszablonową kawą jeszcze dłużej.

Dla otrzymania ekstra-konkretnej kawy: aromaDouble Shot.

Ekstra-potężna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki innowacyjnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia,za każdym razem wydobywać najlepszy zapach. Ten samoczynny proces zagwarantuje, iż kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza liczba wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki czemu do Twojej filiżanki trafia wyłącznie to, co najkorzystniejsze w ziarnie.

sprężystość przy dowolnym napoju: wylot kawy z regulacją wysokości.

Niezależnie od tego, czy robisz sobie krótką przerwę na espresso czy delektujesz się szklanką latte macchiato, wylot kawy z regulacją wysokości dostosowuje się wyśmienicie do każdego wymiaru naczynia. Pod wylotem prosto mieszczą się nawet 15-centymetrowe szklanki do latte macchiato. Ciesz się czystą perfekcją aż po najdrobniejszy detal — bez ograniczeń.

wspaniała higiena: wyjmowana jednostka zaparzania

by zapewnić higieniczną czystość, nawet we wnętrzu urządzenia, w pełni samoczynny ekspres do kawy nieskomplikowane wyjęcie jednostki zaparzania, wypłukanie jej pod bieżącą wodą i ponowny montaż w urządzeniu. Dzięki czemu możesz szybko wrócić do tego, czego naprawdę pragniesz: smakowania czystego aromatu najkorzystniejszych kawowych specjałów.

Filiżanka za filiżanką czystej przyjemności: gwarancja 15 000 filiżanek.

najkorzystniejsze wrażenia z picia kawy i najnowocześniejsza technologia — to właśnie gwarancja 15 000 filiżanek. Udzielając tej gwarancji, marka Siemens zobowiązuje się do zapewniania stałej, wysokiej wydajności urządzenia, by serwować nieprzeciętną kawę zawsze — od pierwszej do 15 000 filiżanki.