Amica FD207.4

3 ofert od 1099,0 zł do 1149,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN 5906006712006
Kolor biały
Wysokość 128 cm
Szerokość 47 cm
Głębokość 49 cm
Klasa energetyczna C+
Pojemność chłodziarki netto 98 l
Pojemność zamrażarki netto 40 l
Opis

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca Amica FD207.4 z regulowanymi półkami i balkonikami Niższe rachunki dzięki klasie energetycznej A+ i wygoda stosowania z FlexiSpace Niższe rachunki dzięki klasie energetycznej A+ i wygoda użytkowania z FlexiSpace sprawdź, co możesz zyskać, wybierając Amica FD207.4 OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%!

ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 1 szt. Specjalna przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła.

FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje widocznie zredukowaną liczba dźwięków. 01 02 03 04 01 02 03 04 01 Półki ze szkła hartowanego regulowane półki z hartowanego szkła wytrzymają naprawdę wielkie obciążenie!

02 Podstawka na jajka funkcjonalna i wygodna podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie! 03 Szuflada na warzywa i owoce ergonomiczna szuflada pozwoli Ci utrzymać porządek w lodówce i zapobiega rozpowszechnianiu się aromatów.

04 przejrzyste wyposażenie Szlachetny wygląd wyróżnia krystaliczne, wysmakowane wykończenie wyposażenia lodówki. 01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Zintegrowany uchwyt komfortowy i wykwintny, czyli wszystko czego Ci potrzeba!

03 Cicha praca Maksymalna skuteczność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 04 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 Półki ze szkła hartowanego dostosowywane półki z hartowanego szkła wytrzymają naprawdę obszerne obciążenie! 02 Podstawka na jajka użyteczna i komfortowa podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie!

03 Szuflada na warzywa i owoce ergonomiczna szuflada pozwoli Ci utrzymać porządek w lodówce i uniemożliwia rozpowszechnianiu się zapachów. 04 przejrzyste wyposażenie Szlachetny wygląd wyróżnia krystaliczne, wykwintne wykończenie wyposażenia lodówki.

01 Kolor: biały Biały kolor lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Zintegrowany uchwyt komfortowy i stylowy, czyli wszystko czego potrzebujesz! 03 Cicha praca Maksymalna wydajność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki.

04 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni! FlexiSpace dopasuj lodówkę do swoich potrzeb Rozwiązanie FlexiSpace to prawdziwa rewolucja w organizacji komory lodówki!

Dzięki niemu bez trudu dostosujesz układ półek czy balkoników do ilości artykułów spożywczych albo wymiarów naczyń, które pragniesz przechować! dedykowane pojemniki pomogą Ci zachować świeżość owoców, warzyw, mięsa czy ryb.

Półki z hartowanego szkła Wypróbuj mocne półki z hartowanego szkła dzisiaj urządzenia firmy Amica są nie tylko estetyczne,...