Amica FK3356.4

5 ofert od 2399,0 zł do 2745,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006714666
  • 5906006714734
  • 5906006714741
  • 5906006714642
  • 5906006714680
  • 5906006714697
Kolor
  • biały
  • srebrny
  • czarny
Klasa energetyczna C++
Opis

Total NoFrost
uwielbiasz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! technika Total NoFrost gwarantuje stałą kontrolę poziomu wilgotności jednocześnie w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu wewnątrz. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! lecz NoFrost toobszerniejsza higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!

VitControl
Świeże owoce i warzywa zawsze pod ręką? Nie musisz już codziennie chodzić do sklepu, kiedy masz pojemnik VitControl! Specjalny zamek błyskawiczny regulacji poziomu wilgotności pozwoli Ci perfekcyjnie zjednoczyć warunki przechowywania produktów do zaleceń ograniczać wilgotność dla owoców i rozszerzać dla warzyw. A wszystko po to, aby jak najdłużej były świeże i apetyczne! Możesz robić zakupy rzadziej, a Twoje produkty na dłużej pozostaną w prawidłowej kondycji. Oszczędzasz czas i pieniądze!

FreshZone
Chcesz, żeby mięso i ryby zachowały świeżość na dłużej? Przechowuj je w pojemniku FreshZone! Temperatura w jego środku wynosi 0-3C, dlatego jest to nadzwyczajne miejsce do przechowywania produktów wymagających szczególnych warunków właśnie takich jak mięso i ryby. Dłużej zachowują smak, zapach i wartości odżywcze! Ograniczasz ryzyko marnowania jedzenia i oszczędzasz czas, bo zakupy możesz teraz robić rzadziej!

Cicha praca
Dźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem. Lecz to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najmocniej ograniczyć poziom hałasu generowanego poprzez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zagwarantuje powszedni komfort wszystkim domownikom. Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju.

SensorControl
uwielbiasz sprzęty, które są nie tylko stylowe,przeważnie ergonomiczne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe! intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z wyświetlaczem LED i czujnikami dotyku ułatwia skrupulatne sterowanie temperaturą. Prosto możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki oraz wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Styl i ergonomia, nadzwyczajne połączenie!

Klasa energetyczna E
Nie uwielbiasz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, iż lodówka pracuje przez cały rok 24 godziny na dobę a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej niżeli urządzenie z klasą F! Pamiętaj, iż ograniczając zużycie prądu, troszczysz się także o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

AirFlow
System AirFlow poprzez utrzymanie stałej cyrkulacji powietrza w lodówce zapewni Ci jednakową temperaturę w całej objętości komory chłodziarki. Unikniesz przymrażania produktów przy tylnej ścianie.

Funkcja Eco
Funkcja Eco automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C to trafne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

Funkcja Wakacje
Funkcja Wakacje pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu.

Funkcja Super chłodzenie
Dzięki Funkcji Super chłodzenie błyskawicznie schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie - im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.

Funkcja Super zamrażanie
Dzięki Funkcji Super zamrażanie momentalnie zamrozisz dużą liczbę produktów równocześnie - im krócej trwa ten cykl, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.

Pojemnik na warzywa i owoce
W lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Lecz jeśli do ich przechowywania wykorzystasz asygnowany Pojemnik na warzywa i owoce, już za każdym razem będą mieć taki zapach, jak powinny!

Półka na butelki
Bezpieczne przechowywanie produktów w szkalnych butelkach. Dopasowany kształt półki utrzyma butelki na swym miejscu, a przy okazji ułatwi Ci trafne użycie przestrzeni w komorze chłodziarki.

FlexiShelf
dzisiaj gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko Ci trzeba!

Alarm niedomkniętych drzwi
Zabezpieczenie przed popsuciem się przechowywanych w lodówce produktów, oszronieniem urządzenia i koniecznością rozmrażania. Alarm uruchomi się gdy drzwi są otwarte dłużej aniżeli 90 sekund.

Szklany front
postępowy, elegancki wygląd towaru genialnie wpasowuje się do progresywnej kuchni. Wybierz taką lodówkę, która ze stylem dopełni Twoją wizję kuchni.

Uniwersalne drzwi L/P
W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!

Oświetlenie LED
Wykorzystując technikę LED, dbasz o środowisko i stan swego portfela, bo zużywasz mniej energii.

SafetyGlass
Półki wyprodukowane są z hartowanego szkła, co nie tylko rozszerza ich twardość i zniża kruchość,zapewnia bezpieczeństwo choćby przy obszerniejszym ciężarze.

DoorShelf
pakiet balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania śladowych produktów, słoików czy butelek. Dzisiaj za każdym razem będziesz wiedzieć, gdzie co jest i będziesz mieć do tego komfortowy dostęp.

Podstawka na jajka
Zabezpiecza jajka przed zniszczeniem. Zagwarantuje wygodę i bezpieczeństwo używania.