Amica FM133.4

3 ofert od 788,66 zł do 869,0 zł
  • FM133.4 Lodówka AMICA
    chłodziarko wolnostojąca amica fm133.4 o szerokości 55 cm, głębokości 57 cm, pojemności całkowitej netto 106 litrów, z automatycznym odszranianiem, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej f.
  • Amica FM133.4
    System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;System No Frost:nie;Zdolność przechowywania w razie awarii:8 godz.;Dodatkowe informacje:oświetlenie ledowe, komora niskich temperatur;Kolor:biały;Dystrybutor wody:nie;Dystrybutor wody:nie;Dodatkowe o...
  • Amica FM133.4
    Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezszronowa (No Frost):nie;Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania:8 godz.;Dodatkowe informacje:oświetlenie ledowe, komora niskich temperatur;Kolor:biały;Dystrybutor wody:nie;Dystrybutor wody:n...
Szczegóły
Producent Amica
EAN 5906006713775
Kolor biały
Szerokość 55 cm
Klasa energetyczna C+
Pojemność chłodziarki netto 93 l
Pojemność zamrażarki netto 13 l
Roczne zużycie energii 168 kWh/rok
Opis

Lodówka Amica FM133.4 biała Slim 106L 83cmLodówka zajmie mniej miejsca, dzięki rozmiarom SlimSize NAJWAŻNIEJSZE wariant: Lodówka wolnostojącaWysokość: 82,5 cmSzerokość: 55 cmPojemność chłodziarki: 95 lPojemność zamrażarki: 13lPoziom hałasu: 39 dBaCzas przechowywania w razie braku zasilania: 8hAutomatyczne odszranianieOświetlenie LED SlimSizeW mniejszych pomieszczeniach liczy się każdy kawałek przestrzeni.

Dlatego swoją kuchnię zaaranżuj sprawnie! Wybierz lodówkę SlimSizeodpowiednio połączyć sprzęt do powierzchni, którą dysponujesz. Znajdź w kuchni miejsce na wszystko! Cicha pracaDźwięki głośnej pracy lodówki potrafią być irytujące – zwłaszcza wieczorem albo gdy kuchnia połączona jest z salonem.

Ale to już żaden problem! Lodówki Amica z funkcją Cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne komponenty. Takie rozwiązanie zapewnia rutynowy komfort wszystkim domownikom.

Mniej decybeli, więcej rodzinnego spokoju. Klasa energetyczna FNie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje poprzez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie.

Ograniczając pobór prądu, troszczysz się również o środowisko. Pojemnik na warzywa i owocePrzechowujesz najróżniejsze artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej. To dlatego, iż w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw.

Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już za każdym razem będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swojej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię za każdym razem wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Flexi ShelfTaka pojemna lodówka, a Ty wciąż masz problemy ze zmieszczeniem wszystkich produktów? Nie z opcją sprężystej konfiguracji wyposażenia FlexiShelf! dzisiaj, gdy coś nie chce się zmieścić, możesz zaaranżować wnętrze lodówki po swojemu – wyjmuj i przestawiaj półki tak, jak Ci trzeba, i maksymalizuj wykorzystanie przestrzeni!

Co ważne, mimo częstych zmian aranżacji bezproblemowo utrzymasz lodówkę w czystości dzięki specjalnemu wyprofilowaniu przetłoczeń na jej ściankach. Odtąd już wszystko będzie Ci pasować! Uniwersalne drzwi: L / PLodówka perfekcyjnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem!

W lodówkach z funkcją Uniwersalne drzwi L/P otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz! A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni albo się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz komfortowo przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie.

Ty montujesz, Ty decydujesz! zdjęcia przedstawiające technologie mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od stanu faktycznego przedmiotu. SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneKolor BiałyWysokość 82,5 cmSzerokość 55 cmGłęboko...