Beko RCNA406E40

4 ofert od 2299,99 zł do 2599,99 zł
Szczegóły
Producent Beko
EAN
  • 5944008921576
  • 5944008921606
  • 3205715086423
  • 5944008921507
  • 8690842380389
  • 5944008924041
Kolor biały
Rodzaj
  • side by side
  • side by side
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna C+++
Pojemność chłodziarki netto 388 l
Sterowanie elektroniczne
OpisWybrane atrybutyPoj. Netto chłodziarki [l] 253
Poj. Netto zamrażalnika [l] 109
Klasa energetyczna A+++
No Frost Pełny No Frost
Uszczelka antybakteryjna | Ochroń wnętrze lodówki przed drobnoustrojami

Uszczelki w lodówkach Beko produkuje się z dodatkiem środków antypleśniowych i grzybobójczych, dzięki czemu nie tylko one same pozostają wolne od drobnoustrojów, lecz tworzą antybakteryjną barierę gwarantując higieniczną i bezpieczną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Uszczelka jest ponadto ogrzewana,uniemożliwiać nieszczelnościom i nie pogarszać warunków przechowywania produktów.


Komora EverFresh+ | Przechowuj świeże warzywa i owoce choćby do 30 dni

Zielone warzywa często psują się w lodówce, ponieważ na ogół kupuje się je w pokaźnych ilościach. W celu przedłużenia świeżości warzyw i owoców, Beko zaprojektowało nową komorę o nazwie EverFresh+. Dzięki niej warzywa i owoce wyraźnie dłużej zachowują świeżość i przydatność do spożycia - choćby do 30 dni. Komora EverFresh+ minimalizuje wahania temperatury w środku szuflady przez wykorzystanie uszczelki naokoło pokrywy szuflady, zaś specjalnie wytłoczona, perforowana pokrywa gwarantuje szczególnie wysoki poziom wilgoci- adekwatny dla warzyw i owoców.


Active Fresh Blue Light | Zapewnij świeżość i naturalny smak warzywom i owocom

Światło o niebieskim zabarwieniu w lodówkach Beko gwarantuje ciągłość cyklu fotosyntezy i działa precyzyjnie jak światło słoneczne, umożliwiając warzywom i owocom zachowanie wartości odżywczych. Trzymane w ciemnych pomieszczeniach czy oświetlane zwykłym światłem, nie będą tak smaczne i świeże jak te przechowywane w lodówce z systemem Active Fresh Blue Light. Dzięki tej technice nasze potrawy nabiorą wyjątkowego smaku, lecz będą w dodatku wyraźnie zdrowsze. Pietruszka po kilku dniach wypuści natkę, a rzodkiewki - dzięki dużemu poziomowi wilgoci, a także produkcji witaminy C - będą kolorowe, soczyste i jędrne.


Półka na butelki | Wykorzystuj całą przestrzeń lodówki

Chromowana półka na butelki zapewnia idealną przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym powiększa użycie dostępnej przestrzeni w chłodziarce.


prędkie mrożenie | Bez obaw o wzrost temperatury w zamrażarce

zagwarantuje prędkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy, a także nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.


Neo Frost | Przechowuj żywność bez szronu, lodu i wysuszania

Jedz swoje ulubione potrawy tak, jak najistotniej uwielbiasz: technika NeoFrost usuwa powstawanie lodu na żywności i we wnętrzu urządzenia. Dzięki czemu rozmrażanie nie jest już potrzebne. Technologia NeoFrost w lodówkach Beko to następna generacja systemu Full NoFrost (Frost free) i polega na rozdzieleniu obiegów powietrza w części chłodzącej i mrożącej, co zagwarantuje nieprzeciętne warunki do przechowywania żywności, a także usuwa przenoszenie się zapachów.


Komora Zero | Przechowuj mięso i ryby w stosownych warunkach

dzięki czemu rozwiązaniu w lodówkach Beko Twoja ryba i mięso będą soczyste i długo świeże, a zapachy nie będą przedostawać się do innych części lodówki. Komora zero znajduje się w części chłodzącej tuż nad szufladami na warzywa i owoce. W środku panuje temperatura ok 0?C i ponadto zapewnia ona pokaźnie wyższy poziom wilgoci niż na innych półkach wewnątrz lodówki.


Klasa energetyczna A+++ | Podreperuj rodzinny budżet

Produkty Beko mające klasę energetyczną A+++ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+++ to gwarancja maksymalnej oszczędności!


Oświetlenie LED | Zapewnij sobie komfort używania lodówki

Komfort nocnych marków w dodatku jest dla nas ważny. Ta lodówka Beko posiada oświetlenie LED, które dzięki progresywnym, szczególnie produktywnym żarówkom, pozwala dostać światło zbliżone do naturalnego, o jasnym, przyjaznym dla oka odcieniu. Oświetlenie LED jest też energooszczędne, więc zezwala na tańsze i bardziej ekologiczne używanie urządzenia.