Bosch KGE49EI

3 ofert od 3149,0 zł do 3899,0 zł
  • Lodówka BOSCH KGE49EICP 201cm Srebrna
    Lodówka BOSCH KGE49EICP o szerokości 70 cm i wysokości 201 cm w klasie energetycznej A+++. Pojemność chłodziarki wynosi 302 l, a zamrażarki 111 l. Urządzenie posiada oświetlenie LED oraz alarm otwartych drzwi. Roczne zużycie energii wynos...
  • Bosch KGE49EICP
    System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, alarm (wskaźnik) wzrostu temperatury;System No Frost:nie;Bezszronowa (No Frost):brak;Zdolność przechowywania w razie awarii:20 godz.;Dodatkowe in...
  • Bosch KGE49EICP
    Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo użytkowania:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, alarm (wskaźnik) wzrostu temperatury;Bezszronowa (No Frost):nie;Bezszronowa (No Frost):brak;Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasil...
Szczegóły
Producent Bosch
EAN 4242005219018
Kolor stalowy
Szerokość 70 cm
Klasa energetyczna C+++
Pojemność chłodziarki netto 302 l
Pojemność zamrażarki netto 117 l
Opis

Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełnaWkładanie nowych produktów do zamrażarki podwyższa temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności.

Funkcja Supermrożenie gwarantuje prędkie zamrożenie dokładanych produktów i uniemożliwia rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przełącza się samoczynnie na normalny tryb pracy po osiągnięciu adekwatnej temperatury, uniemożliwiając w ten sposób stratom energii.

na skutek czego, zamrożona żywność zachowuje swój smak, choćby gdy dokładane są nowe produkty. LowFrost: zamrażarka, która praktycznie rozmraża się sama.Ciągłe rozmrażanie tradycyjnej zamrażarki nie tylko zabiera dużo czasu, ale także wymaga dużo wysiłku i energii.

System LowFrost ogranicza liczba lodu w zamrażarce, eliminując potrzebę częstego rozmrażania. Dwa oddzielne obiegi chłodzenia to pokaźniejsza wygoda i oszczędność energii.2 oddzielne obiegi chłodzenia pozwalają na niezależne sterowanie komorą chłodzenia i zamrażania.

Proste w użyciu elektroniczne części obsługi umożliwiają indywidualną regulację temperatury. Lodówka, która wie, jak utrzymać odpowiednią temperaturę.Aktywacja funkcji Superchłodzenie przed zrobieniem zakupów ograniczy temperaturę na niedługi czas, aby świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

Temperaturę można obniżyć, naciskając przycisk (maksymalnie do 2°C). Żeby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja wyłącza się samoczynnie po upływie około 6 godzin. FreshSense: świetne warunki przechowywania.Dzięki trafnym warunkom przechowywania żywność zachowuje doskonałą konsystencję na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale monitorują lub regulują temperaturę na zewnątrz, a także we wnętrzu chłodziarki i zamrażarki.

w konsekwencji temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. Pojemność XXL - wnętrze gotowe na większe zapasy.genialny wybór dla znacznych rodzin i wielbicieli porządku w chłodziarce.Ekstra duża chłodziarko-zamrażarka producenta Bosch o szerokości 70 cm, to genialne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje dużo miejsca na wyśmienite przechowywanie żywności.

obszerniejsze wnętrze ułatwia lokalizowanie produktów i gwarantuje maksymalną rozciągliwość. Dodatkowo chłodziarko-zamrażarki firmy Bosch w rozmiarze XXL mogą być umieszczane we wnękach, a także stawiane bezpośrednio przy ścianach.

Oświetlenie LED: przejrzyj zawartość swojej chłodziarki w nowym świetle.zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania.

Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje skuteczne przez cały okres eksploatacji urządzenia. Mnóstwo miejsca na mrożone produkty w rozmiarze XXL dzięki szufladzie BigBox.Oto wyjątkowo głęboka szuflada na produkty mrożone, umożliwiającą komfortowe układanie pojemników lub znacznych porcji mrożonej żywności, jak np.

tort czy pizza. Nieważne, czy musisz zaopatrzyć się na urodziny dla dziecka czy zamrozić tort weselny szuflada BigBox zapewni wystarczająco dużo miejsca choćby na obfite porcje. Półka EasyAccess: wkładaj i wyciągaj produkty w mgnieniu oka.Nietłukące, szklane półki bez obramowania są wyjątkowo łatwe w użyciu, dzięki mechanizmowi swobodnego wysuwania.

Dzięki nim, poprzez cały czas, masz wszystkie produkty w zasięgu wzroku. VitaFresh - przechowywane owoce i warzywa zachowują cenne witaminy i pozostaną świeże poprzez dłuższy czas.Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty.

System VitaFresh buduje wspaniałe warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dobrania trafnego poziomu wilgotności. Dwie przeróżne strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb.

znaczna, dolna szuflada została specjalnie dopasowana dla owoców i warzyw. Wilgotność w środku szuflady można regulować, dzięki temu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i prawidłową kondycję.Pozostałe parametryChłodziarka: ilość półek z bezpiecznego szkła: 5, w tym 2 o dostosowywanej wysokości; 4 x EasyAccess Shelf Chromowany stelaż na butelki ilość obfitych półek na drzwiach: 1; ilość minimalnych półek na drzwiach: 2 Zamrażarka: technologia LowFrost liczba krystalicznych szuflad na mrożonki: 3, w tym 1 BigBox Alarm optyczny i akustyczny w sytuacji wzrostu temperatury w zamrażarce