Bosch KGV58VL

3 ofert od 2399,0 zł do 3199,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
EAN 4242005155439
Kolor srebrny
Rodzaj
  • side by side
  • side by side
Szerokość 70 cm
Klasa energetyczna C++
Pojemność chłodziarki netto 377 l
Pojemność zamrażarki netto 126 l
Zdolność zamrażania 14 kg/24h
Poziom hałasu 40 dB
Sterowanie elektroniczne
Opis

Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV58VLEAS LowFrost: zamrażarka, która praktycznie rozmraża się sama Ciągłe rozmrażanie klasycznej zamrażarki nie tylko zabiera dużo czasu, ale także wymaga sporo wysiłku oraz energii.

System LowFrost zniża ilość lodu w zamrażarce, eliminując potrzebę częstego rozmrażania chłodziarko-zamrażarki Bosch KGV58VLEAS. FreshSense: wyśmienite warunki przechowywania Dzięki słusznym warunkom przechowywania żywność zachowuje rewelacyjną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura w środku chłodziarko-zamrażarki Bosch KGV58VLEAS ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale pilnują lub regulują temperaturę na zewnątrz, a także we wnętrzu chłodziarki i zamrażarki.

w efekcie temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. Supermrożenie: zabezpieczenie zamrożonych produktów przed ich rozmrożeniem Wkładanie nowych produktów do zamrażarki unosi temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności.

Funkcja Supermrożenie gwarantuje prędkie zamrożenie dokładanych produktów i zapobiega rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy po osiągnięciu słusznej temperatury, zapobiegając w ten sposób stratom energii.

w konsekwencji, zamrożona żywność zachowuje swój smak, nawet gdy dokładane są nowe produkty. Z chłodziarko-zamrażarką Bosch KGV58VLEAS nie musisz się martwić o swoją żywność! pojemność XXL: Wnętrze gotowe na obszerniejsze zapasy drobna różnica w centymetrach, spora różnica w pojemności: dzięki szerokości zaledwie kilku cm więcej w porównaniu ze typowym modelem, możesz z łatwością wstawić blachę do pieczenia, całego arbuza, tort urodzinowy i inne obfite przedmioty.

Ekstra obfita chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV58VLEAS to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje dużo miejsca na wspaniałe przechowywanie żywności. Większe wnętrze zapewnia maksymalną rozciągliwość i gotowość na większe zapasy.

Oświetlenie LED: przejrzyj zawartość swej chłodziarki w nowym świetle użycie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarko-zamrażarki Bosch KGV58VLEAS gwarantująca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu.

Trwałe, energooszczędne diody LED samoczynnie oświetlają wnętrze wyśmienitym białym światłem i wygodne jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Oświetlenie LED pomaga posiadać oko na wszystko w lodówce.

dużo miejsca na mrożone produkty w rozmiarze XXL dzięki szufladzie BigBox Oto wyjątkowo głęboka szuflada na produkty mrożone, umożliwiającą komfortowe układanie pojemników lub obfitych porcji mrożonej żywności, jak np.

tort czy pizza. Nieważne, czy musisz zaopatrzyć się na urodziny dla dziecka czy zamrozić tort weselny — szuflada BigBox zapewni wystarczająco dużo miejsca na...