Samsung RS67A8810S9

3 ofert od 3917,12 zł do 4163,72 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8806090805219
Kolor srebrny
Szerokość 91 cm
Pojemność chłodziarki netto 409 l
Pojemność zamrażarki netto 225 l
Opis

Pojemniejsza we wnętrzu, a taka sama na zewnątrz. Technologia SpaceMaxPrzechowuj więcej jedzenia w niezwykle przestronnym wnętrzu o obszerności 609 litrów. Wyjątkowa technika SpaceMax wykorzystuje specjalną, bogatą w uretan izolację, dzięki której ścianki urządzenia mogą być wyraźnie cieńsze bez uszczerbku dla jego energooszczędności.

w rezultacie zyskujesz dużo przestrzeni do przechowywania, choć zewnętrzne wymiary lodówki pozostają bez zmian. 5 wygodnych trybów. Smart ConversionFunkcja Smart Conversion zagwarantuje stosowną sprężystość.

Dzięki technologii Twin Cooling Plus możesz wybrać jeden z 5 trybów. Z łatwością przekształć zamrażarkę w lodówkę, aby pomieścić więcej świeżej żywności. Kompletnie wyłącz lodówkę bądź zamrażarkę, żeby oszczędzić energię lub użyj zamrażarki jako uzupełniającą przestrzeń chłodzącą.

Niezwykła świeżość za sprawą niezależnych obiegów chłodzenia. Twin Cooling PlusSpraw, aby żywność pozostała świeża dwukrotnie dłużej. Twin Cooling Plus optymalizuje temperaturę i wilgotność w lodówce i zamrażarce za sprawą niezależnych stref chłodzących.

dzięki czemu produkty pozostają świeże i smaczne, a równocześnie ich zapachy wzajemnie się nie przenikają. Nieprzeciętnie harmonijny, stylowy design. Wzornictwo Built-inPozwól, by Twoja kuchnia zyskała wytworny, spójny, innowacyjny wygląd.

Wzornictwo Built-in genialnie współgra z Twoimi sprzętami i szafkami w kuchni, tworząc idealnie harmonijne wnętrze. Bezkompromisowy design oznacza w dodatku, iż urządzenie ma płaskie drzwi, uchwyty w formie wgłębień, ukryty wyświetlacz, płaską półkę na wino i pojemniki i pudełka na żywność w odcieniach szarości.

Mniej niewykorzystanego miejsca, więcej przechowywanej żywności. Płaska listwa chłodzącaWiększa liczba miejsca bez uszczerbku dla produktywności. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań smukła listwa chłodząca w tylnej ściance urządzenia jest kompletnie płaska, co minimalizuje niewykorzystaną przestrzeń, gwarantując więcej miejsca na przechowywanie produktów żywnościowych.

Mimo to chłodzi i wentyluje skutecznie, dzięki czemu jedzenie pozostaje świeże i smaczne. Szybkie chłodzenie i intensywne zamrażanie. Power Cool / Power FreezeCiesz się prędkim chłodzeniem przycisk Power Cool uruchamia intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do lodówki i pozwala na prędkie schłodzenie żywności i ulubionych napojów.

Natomiast Power Freeze zapewnia szybkie zamrożenie sporej ilości produktów, w tym lodu. Przystępna kontrola dostępu. Komfortowy panel sterowaniaMinimalistyczny panel kontroli, dyskretnie ukryty wewnątrz chłodziarki to rozwiązanie typowo dla osób z ograniczoną mobilnością.

Dzięki dostępności części sterujących w zasięgu ręki i instynktownej obsłudze, cechy chłodzenia można ustawić nawet jedną ręką. Niższy poziom hałasu i mniejsze zużycie energii. Kompresor Digital InverterCichsza praca i obszerniejsza oszczędność energii.

W odróżnieniu od klasycznych rozwiązań kompresor Digital Inverter automatycznie dopasowuje szybkość pracy do realnego zapotrzebowania na chłodzenie. W efekcie urządzenie tworzy dźwięk na poziomie zaledwie 38 dB(A), jest więc cichsze aniżeli szept w bibliotece.

Konsekwencja w zapewnianiu świeżości. Precise CoolingDłużej zachowuj świeżość, smak i aromat oraz teksturę żywności. Niezależne systemy chłodzące gwarantują wyrównaną temperaturę w każdym zakamarku.

zaawansowana izolacja redukuje wahania poziomu schłodzenia, niezależnie od tego, jak gorąco lub zimno jest na zewnątrz. Także technika Digital Inverter skrupulatnie mierzy i kontroluje temperaturę. Więcej lodu, więcej miejsca.

Kostkarka do lodu zaimplementowana w drzwiWięcej przestrzeni, by pomieścić więcej żywności, bez rezygnowania ze luźnego dostępu do lodu w kostkach. Jako iż kostkarka jest zaimplementowana w drzwi, zagwarantuje więcej miejsca, ponieważ zwalnia przestrzeń na półce zamrażarki, oferując przy tym dużą ilość kostek lodu.

A jej krystaliczna plastikowa pokrywa powoduje, że bez trudu sprawdzisz, ile kostek jeszcze pozostało.