Whirlpool WB70

7 ofert od 2699,0 zł do 3499,0 zł
Szczegóły
Producent Whirlpool
EAN
  • 8003437623202
  • 8003437623196
  • 8003437623172
Wysokość 195 cm
Szerokość 70 cm
Pojemność chłodziarki netto 309 l
Pojemność zamrażarki netto 153 l
Opis

Zarządzanie przestrzenią Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Innowacyjna budowa chłodziarkozamrażarki Whirlpool zapewnia przestrzeń i wszechstronność, której Ci trzeba,komfortowo i łatwo przechowywać żywność i napoje.

Półka na butelki Bezpieczne przechowywanie. Lodówka Whirlpool dzięki specjalnej półce – balkonikowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek. EnergySaving Superszybkie przywracanie temperatury.

nowoczesna technologia EnergySaving gwarantuje superszybkie przywracanie temperatury, zapewniające niepokaźne zużycie energii i długookresową świeżość. Szklane półki Umiłowanie ładna w każdym detalu. Lodówka Whirlpool ma szklane półki zaprojektowane tak,złączyć piękno i funkcjonalność, a także zapewnić Ci najwygodniejsze korzystanie.

Activ0° nieprzeciętna do świeżego mięsa i ryb. Technika Activ0° gwarantuje znakomite warunki przechowywania świeżego mięsa i ryb, gdyż utrzymuje stały poziom temperatury, co pozwala zachować smak, wygląd i wartości odżywcze produktów.

powłoka przeciw śladom palców łatwa w czyszczeniu. Powłoka zapobiegająca pozostawianiu śladów palców powoduje, że ślady te, podobnie jak kurz i zadrapania, prosto się likwiduje. Czyszczenie jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.

Kosz na butelki Bezpieczne przechowywanie. Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi znakomite miejsce do przechowywania butelek. Drzwi dwustronne Dla Twojej wygody. Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma dwustronne drzwi, które można otwierać od prawej lub lewej strony – a wszystko to dla Twojej wygody.

Alarm wzrostu temperatury Zaprojektowana dla Twojego spokoju. Alarm ostrzega Cię, gdy temperatura w Twojej lodówce rośnie, pomagając Ci uniemożliwiać psuciu się żywności. Dystrybutor wody z filtrem wody Świeża woda – za każdym razem.

zastosowany dystrybutor wody w lodówce jest wyekwipowany w najwyższej jakości filtry i systemy antybakteryjne, dzięki czemu woda do picia jest zawsze świeża, przezroczysta i czysta. NoFrost Bez rozmrażania. Technika NoFrost ogranicza wilgotność w zamrażalniku i uniemożliwia zbieraniu się lodu.

prędkie chłodzenie szybkie chłodzenie. Temperatura w środku Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej nowe produkty. Wbudowane czujniki automatycznie dopasowują temperaturę chłodzenia, co gwarantuje minimalne zużycie energii i długofalową świeżość.

Szuflada Fresh Box+ Owoce i warzywa pozostają świeże do 15 dni *. Szuflada ze specjalnym suwakiem kontroli wilgotności pozwala Ci przechowywać świeże owoce i warzywa do 15 dni *. *Na podstawie utraty wagi i jakości wizualnej lubianych owoców i warzyw.

Test wewnętrzny. Total NoFrost Nigdy więcej rozmrażania. Brak lodu w komorze zamrażarki. Dwie szuflady chłodziarki Przestrzeń, której Ci potrzeba. Ta lodówka Whirlpool jest zaopatrzona w dwie szuflady w chłodziarce, dzięki czemu nigdy nie zabraknie miejsca na warzywa i owoce.

System sterowania elektronicznego doskonała praca. Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który gwarantuje stałe utrzymanie korzystnych parametrów, a więc nadzwyczajną pracę urządzenia i kontrolę temperatury.

Oświetlenie LED perfekcyjne oświetlenie. Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki temu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka. Prędkie zamrażanie szybkie zamrażanie.

Funkcja szybkie zamrażanie ustawia temperaturę zamrażarki na poziomie o 10 poziomów niższym od najniższego ustawienia,błyskawicznie zamrozić żywność, zachowując jej wartości odżywcze. FreshBox 0° Szuflada FreshBox 0° (-2°/+3 °) zapewnia wspaniałe warunki do przechowywania delikatnej żywności, takiej jak mięso i ryby.