Bosch mfq40303 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

6 ofert od 179,0 zł do 189,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
EAN 4242002777450
Ilość prędkości 5
Moc 500 W
Kolor
  • szary
  • czerwony
  • stalowy
  • srebrny
Opis

Mikser Bosch MFQ 40303 500 W 5 poziomów szybkościElegancki mikser dla niezwykle wymagających: 2 nowoczesne końcówki FineCreamer NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc: 500 WNowoczesny silnik: solidny a jednocześnie cichy i lekki.poręczny kształt, miękki uchwyt5 stopni prędkościFunkcja pracy pulsacyjnej Turbo2 końcówki do ubijania i mieszania2 jednostajne haki do zagniatania ciastaOddzielny przycisk zwalniający końcówkiMożliwość podłączenia końcówki miksującej (stopy blendera)zastrzeżony przycisk zwalniający akcesoria.

pozwala na bezproblemowe odłączenie końcówek od korpusu urządzenia.funkcjonalne zwijanie kabla Wysoka moc dla idealnych rezultatów.łatwo poradzisz sobie z każdym zadaniem. Dzięki konkretnemu i równocześnie cichemu silnikowi osiągniesz wspaniałe wyniki w sytuacji każdego wyzwania związanego z pieczeniem lub gotowaniem.

Od mieszania komponentów, po wyrabianie ciężkich ciast - silnik jest nawet wystarczająco solidny, żeby napędzać zróżnicowane akcesoria - usprawniając przygotowywanie rozmaitych ulubionych przepisów. Mieszadła FineCreamer zapewniają udoskonalone rezultaty.powiększ pojemność swoich kulinarnych pomysłów i uzyskaj puszystą bezę i kremowe desery w mgnieniu oka!

progresywne mieszadła FineCreamer są zaopatrzone w drobne kulki, które ponadto napowietrzają mieszane elementy. Rezultat: mieszanki ciast lekkie jak powietrze i więcej ubitych białek albo śmietany w krótszym czasie.

Haki do ciasta ze stali rdzoodpornej do niełatwych zadań.Wysokiej jakości haki do każdego rodzaju ugniatania. Dwa potężne haki ze stali nierdzewnej bez trudu przetwarzają wszystkie rodzaje ciasta i bez trudu radzą sobie nawet z ciężkimi mieszankami do domowego chleba lub pizzy.

wygodny i bezpieczny chwyt.Ciesz się miksowaniem bez wysiłku: uchwyt z miękką w dotyku warstwą zapewnia pewny chwyt nawet podczas szybkiego mieszania. Lekka pokrywa jest wygodna do trzymania, dzięki czemu praca jest mniej męcząca.Pełna kontrola miksowania dzięki pięciu ustawieniom szybkości.Dzięki szerokiemu zakresowi szybkości z pięcioma ustawieniami możesz mieszać dowolny przepis do pożądanej konsystencji, od powolnego mieszania składników po ubijanie białek jaj z maksymalną prędkością.

Funkcja turbo daje ci dopełniającą moc, kiedy jej Ci potrzeba. Przycisk zwalniający usprawniający wyjmowanie mieszadeł.Łatwo wymieniaj mieszadła i haki - przycisk zwalnia końcówki za jednym dotknięciem. Wymieniaj akcesoria podczas pracy albo w celu wyczyszczenia.