Mikser KITCHENAID 5KHM9212E Grafitowy (5413184160364)

2 ofert od 779,0 zł do 779,0 zł
Szczegóły
Producent KitchenAid
EAN 5413184160364
Ilość prędkości 9
Moc 85 W
Kolor
  • czarny
  • grafitowy
  • czerwony
  • kremowy
Opis

Ręczny mikser, 9–cio biegowy z precyzyjnym sterowaniem elektronicznym i funkcją miękkiego startu. To lecz zaskakująco silne urządzenie do ubijania, mieszania i wyrabiania mas. Zaopatrzony w produktywny silnik prądu stałego, który dzięki elektronicznemu czujnikowi dopasowuje swoją moc do obciążenia i utrzymuje ustawioną szybkość niezależnie od konsystencji przetwarzanej masy, poradzi sobie prawidłowo zarówno z gęstym ciastem, jak i ciężką masą pasztetową.

Praca z mikserem ręcznym KitchenAid jest wygodna, bo jest zaopatrzony w: - Funkcję „miękkiego startu" dla każdej z 9-ciu prędkości, dzięki której unika się rozchlapywania oraz pylenia sproszkowanych składników w trakcie dodawania.

- Czytelny ekran poziomu prędkości, wyposażony w białe diody LED - po jednej dla każdej z wybranych prędkości, - duży przycisk wyboru prędkości i uwalniający narzędzia. - Miękką w dotyku rączkę i obrotową końcówkę przewodu zasilającego, zapobiegającą jego plątaniu się.

- Opływowy kształt, ułatwiający utrzymanie w czystości. 2 mieszadła ze stali rdzoodpornej Do przygotowania ciasta na ciasteczka, a także masy biszkoptowych. 2 haki ze stali rdzoodpornej Do zagniatania ciast drożdżowych, a także chlebowych.

16-prętowa rózga Do ubijania śmietanki, białek jaj, sosów i puddingów. Nasadka miksująca Do przygotowania koktajli mlecznych i owocowych, sosów do sałat, a także dressingów. Bawełniany pokrowiec Do przechowywania akcesoriów....