Mikser TEFAL HT450B38, kolor biały

3 ofert od 182,0 zł do 182,0 zł
Szczegóły
Producent Tefal
EAN 3016667242315
Kolor biały
Opis

Mikser ręczny TEFAL Prep'Mix 5 prędkości i tryb Turbo Model: HT450B38 Twój konieczny partner w pieczeniu! Mikser ręczny Tefal Prep'Mix to twój nowy potrzebny partner w pieczeniu! To kompaktowe urządzenie świetnie pasuje do wszelkich kuchennych zadań dzięki mocy 450 W i 5 szybkościom i trybowi Turbo.

Urządzenie jest wyposażone w mieszadła i trzepaczki ze stali rdzoodpornej, które można myć w zmywarce. CMMF: 7211004231 rewelacyjny do większych i mniejszych zadań użyteczne użycie Twój nowy partner do pieczenia wyśmienicie sprawdzi się w przygotowaniu jednocześnie prostych, jak i bardziej złożonych ciast i deserów a także potraw na słono!

niezawodna praca Moc 450 W konkretny silnik gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia, a także sprawia, iż mikser poradzi sobie choćby z największym kulinarnym wyzwaniem. Wszechstronność 5 prędkości oraz funkcja Turbo Ustawienia pozwalają dostosować prędkość w zależności od typu przygotowywanej potrawy.

wyśmienita piana Stalowe trzepaczki Dwie załączone trzepaczki świetnie zmiksują i ubiją białka, śmietanę, majonez i sporo więcej. Więcej możliwości dopełniające akcesoria rewelacyjne rezultaty w przygotowaniu ciasta i ubijaniu masła zapewnią 2 mieszadła do ciasta.

Dzięki ich różnorodnemu zastosowaniu bez trudu przygotujesz ciasto na pizzę, chleb, brioche i dużo innych. Wygodny w użyciu stabilna budowa komfortowy mikser doskonały do codziennego korzystania. Zrównoważona konstrukcja pozwala odstawić urządzenie na blat, nie brudząc przy tym blatu.

w dodatku, usprawnia to dodawanie komponentów podczas miksowania. Z myślą o codziennym stosowaniu Możliwość mycia w zmywarce Trzepaczki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu codzienne korzystanie z miksera jest jeszcze komfortowojsze.

produkt naprawialny - 10 lat nietrudna naprawa towaru Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie. Odkryj mikser ręczny Tefal Prep'Mix, twojego nowego potrzebnego partnera do pieczenia!

Dzięki mocy 450 W urządzenie poradzi sobie z pokaźniejszymi i mniejszymi kuchennymi zadaniami. Dołączone trzepaczki ze stali nierdzewnej świetnie ubiją białka jaj i śmietanę, a mieszadła ze stali rdzoodpornej wyrobią ciasto i ubiją masło.

5 szybkości i tryb Turbo powodują, iż przygotowywanie domowych wypieków jest naprawdę proste. Praktyczna rączka jest pokryta przeciwpoślizgową powłoką ulepszającą chwyt, a zrównoważona kompozycja sprawia, że korzystając z miksera możesz odstawić go na bok, nie brudząc przy tym blatu.

Mieszadła i trzepaczki nadają się do mycia w zmywarce.