Amica OKC 611

2 ofert od 821,59 zł do 829,0 zł
  • Okap AMICA OKC611R
    Sterowanie suwakowe, w które wyposażone został okap OKC611R gwarantuje komfort użytkowania. Suwak na panelu okapu odpowiada za regulację siły z jaką okap będzie pracował (3 stopnie) oraz za włączenie/wyłączenie oświetlenia. W okapie OKC611R zastosowa...
  • OKC611R Okap AMICA
    sterowanie suwakowe, w które wyposażone został okap okc611r gwarantuje komfort użytkowania. suwak na panelu okapu odpowiada za regulację siły z jaką okap będzie pracował (3 stopnie) oraz za włączenie/wyłączenie oświetlenia.w okapie okc611r zastosowan...
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006603335
  • 5906006603304
Szerokość 60 cm
Wysokość 11.2 cm
Głębokość 53.5 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 55 dB
Wydajność 620 m³/h
Rodzaj oświetlenia żarówkowe
Opis

OKC 611 R Amica z podświetlanymi przyciskami OKC 611 R Okap kominowy OKC 611 R Amica z podświetlanymi przyciskami przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 611 R Amica z podświetlanymi przyciskami 01 Drewno naturalne Naturalne drewno to element, który nad wyraz wyróżnia unikatowy design urządzenia.

02 styl rustykalny Rustykalny styl okapu nieprzeciętnie wpasuje się we wnętrza kuchenne inspirowane tą stylistką. 03 Sterowanie suwakowe Dzięki sterowaniu za pomocą komfortowych suwaków, korzystanie z urządzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

04 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 64dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Zastanawiasz się, jak działa postępowy system szerokokątnego oświetlenia diodowego? dzisiaj możesz to sprawdzić!

Jest to powiększający estetykę sprzętu i stwarzający oryginalny klimat w Twojej kuchni. Oświetlenie LED jest także prawidłowe dla Twojego portfela - dzięki niemu możesz zniżyć rachunki za energię elektryczną.

Niski poziom hałasu Przyjemna cisza w trakcie gotowania Niski poziom głośności, to jedna z charakterystycznych cech okapów producenta Amica. Jeśli denerwowały Cię uciążliwe odgłosy działającego urządzenia - możesz zapomnieć o nich na prawidłowe.

dzisiaj nie będziesz słyszał pracy swego okapu - choćby gdy kuchnia jest połączona z salonem! Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najkorzystniejsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów zarówno okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe i uniwersalne mają zastosowane aluminiowe filtry, których zadaniem jest skuteczne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów.

Z czego wykonane są filtry? Z wytrzymałego na korozję materiału, dzięki któremu nadają się do czyszczenia - także wielokrotnego! fotografie i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie ukazujeć precyzyjnego modelu artykułu przejrzyj wszystkie funkcje okapuOKC 611 R Amica z podświetlanymi przyciskami Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane poprzez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie gwarantuje dobrą podmianę powietrza w Twojej kuchni oraz produktywne odprowadzanie wilgoci i zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza stanie na wysokości zadania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najistotniej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń zarówno okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów, a także ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wyprodukowane z tworzyw wytrzymałych na korozję i zezwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Wariant filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i produktywny wyciąg powietrza poprzez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki dostosowywanej intensywności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość świetnego dostosowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie suwakowe Rozwiń Sterowanie suwakowe charakteryzuje się nieszablonową prostotą obsługi - dzięki niemu możesz sterować urządzeniem w instynktowny i wygodny sposób!

Podświetlenie przycisków Rozwiń Podświetlone przyciski to jeszcze wygodniejsze sterowanie urządzeniem - nawet po zmroku! dodatkowo, stanowią one dodatkowy, designerski element, dzięki któremu Twoja kuchnia nabierze nowego charakteru.

Cicha praca Rozwiń Okapy producenta Amica wyróżniają się stanowczo niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, że odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - nawet w przypadku kuchni połączonej z salonem!

Oświetlenie LED Rozwiń Za sprawą tego rodzaju oświetlenia, Twoja kuchnia zostanie idealnie rozjaśniona zawsze, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. Jest to osiągalne, ponieważ możesz włączyć lampę LED także wtedy, gdy urządzenie będzie wyłączone.

OKAPY Wybierz okapy Amica i ciesz się ich zaskakująco skuteczną pracą Dobierz pozostały sprzęt do swej kuchni z szerokiej gamy produktów naszej firmy. Amica producent godna zaufania PolskiProducent Prestiżowenagrody występowanie na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia