Amica OKC 620 SB (5906006606954)

4 ofert od 599,0 zł do 619,0 zł
 • Okap AMICA OKC620SB
  Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posia...
 • Amica Okap OKC620SB
  OKC620SB Okap Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się...
 • Okap AMICA OKC620SB
  Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posia...
 • Okap AMICA OKC620SB
  Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posia...
Szczegóły
Producent Amica
EAN 5906006606954
Szerokość 60 cm
Wysokość 97 cm
Głębokość 35.5 cm
Poziom hałasu 59 dB
Wydajność 277 m³/h
Rodzaj oświetlenia halogenowe
Opis

OKC 620 SB Amica z oświetleniem halogenowym OKC 620 SB Okap kominowy OKC 620 SB Amica z oświetleniem halogenowym zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 620 SB Amica z oświetleniem halogenowym 01 Oświetlenie halogenowe Nasze okapy pozostały zaopatrzone w oświetlenie halogenowe - jego włączenie jest niezależne od działania urządzenia.

02 Czarne szkło Wybierz czarne szkło okapu, jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia nabrała wytwornego charakteru. 03 3 poziomy pracy Aż 3 stopnie pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji szybkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

04 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 62dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza w trakcie gotowania Niski poziom głośności, to jedna z specyficznych cech okapów marki Amica.

Jeśli denerwowały Cię uciążliwe odgłosy działającego urządzenia - możesz zapomnieć o nich na dobre. Teraz nie będziesz słyszał pracy swojego okapu - nawet gdy kuchnia jest połączona z salonem! Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt.

najkorzystniejsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów jednocześnie okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe oraz uniwersalne mają zaimplementowane aluminiowe filtry, których zadaniem jest efektywne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów.

Z czego stworzone są filtry? Z odpornego na korozję materiału, dzięki któremu nadają się do czyszczenia - także wielokrotnego! Oświetlenie halogenowe za każdym razem stylowe oświetlenie Twojej kuchni Oświetlenie halogenowe stanowi składnik wyposażenia okapów firmy Amica.

We wszystkich modelach maszyn uruchomienie oświetlenie pozostaje niezależne od działania samego okapu. Co to oznacza? Możesz oświetlać swoje pokój kuchenne światłem z okapu podczas jego pracy i gdy ją zakończy.

zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie demonstrujeć precyzyjnego modelu artykułu przejrzyj wszystkie funkcje okapuOKC 620 SB Amica z oświetleniem halogenowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu przeznaczony jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia dobrą podmianę powietrza w Twojej kuchni, a także sprawne odprowadzanie wilgoci oraz aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najmocniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, dynamicznych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń jednocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów i ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są produkowane z materiałów wytrzymałych na korozję i zezwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Filtr tłuszczu: aluminiowy Rozwiń Filtr aluminiowy wydajnie oddziela tłuszcz od pochłanianych oparów - ponadto, aluminium jest bardzo oporne na korozję i może być wielokrotnie czyszczone.

To nie wszystko - filtr broni także przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i przewodach wentylacyjnych, tak abyś za każdym razem mógł radować się czystą kuchnią! typ filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na zawsze czysty i skuteczny wyciąg powietrza poprzez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki regulowanej dynamiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość rewelacyjnego przypasowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń charakterystyczne przyciski, w które został wyposażony okap firmy Amica to gwarancja wygodnego i instynktownego sterowania dla każdego!

Oświetlenie halogenowe Rozwiń Okapy producenta Amica są zaopatrzone w oświetlenie halogenowe - we wszystkich modelach sprzętów, korzystanie z oświetlenia pozostaje niezależne od działania okapu. Właśnie dzięki czemu możesz zyskać stylowe oświetlenie swej kuchni - choćby po zakończeniu pracy okapu!

Cicha praca Rozwiń Okapy producenta Amica wyróżniają się wyjątkowo niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, że odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - nawet w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

OKAPY Wybierz okapy Amica i ciesz się ich zaskakująco skuteczną pracą Dobierz pozostały sprzęt do swojej kuchni z szerokiej gamy produktów naszej producenta. Amica firma godna zaufania PolskiProducent Prestiżowenagrody występowanie na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia