Amica OKC 625

5 ofert od 602,0 zł do 759,0 zł
 • Okap AMICA OKC625S
  Praca w trybie wyciąg/pochłaniacz. Typ:: skośny. Sterowanie: przyciski standard. Rodzaj filtru węglowego:FWK 202. Ilość filtrów węglowych do 1 okapu:1 szt.. *UWAGA! filtry węglowe nie stanowią standardowego wyposażenia....
 • Okap AMICA OKC625SW
  Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotn...
 • OKC625S Okap AMICA
  okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajność maksymalna 280 m3/h, oświetlenie halogenowe, 3 ustawienia pracy, aluminiowy filtr tłuszczu, poziom hałasu 63 db.
 • Amica OKC625SW
  Dominujący odcień:biały;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy na wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń:E;K...
 • Amica OKC625SW
  Dominujący odcień:biały;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy na wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń:E;K...
Szczegóły
Producent Amica
EAN
 • 5906006607388
 • 5906006607395
Szerokość 60 cm
Wysokość 94.5 cm
Głębokość 34 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 64 dB
Wydajność 244 m³/h
Rodzaj oświetlenia halogenowe
Opis

OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym OKC 625 SW Okap kominowy OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym 01 Białe szkło Uniwersalny biały odcień urządzenia sprawi,zwiąże się ono do każdej progresywnej kuchni!

02 Oświetlenie halogenowe Nasze okapy pozostały zaopatrzone w oświetlenie halogenowe - jego włączenie jest niezależne od działania urządzenia. 03 3 stopnie prac wentylatora Aż 3 poziomy pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji szybkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza podczas gotowania Przygotowywanie posiłków wymaga skupienia, a czasem choćby precyzji.

Z tego powodu wszystkie okapy Amica posiadają niski poziom hałasu, dzięki czemu możesz luźno gotować i odpoczywać naraz. Na korzystne zapomnij o uciążliwych dźwiękach, a także rozmawiaj z bliskimi choćby podczas realizowania czynności w kuchni.

Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najkorzystniejsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów Zadbaj o oczyszczenie swojej kuchni z nieświeżych zapachów! Wszystkie okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe i uniwersalne posiadają zaimplementowane aluminiowe filtry.

Zadaniem tej części jest sprawne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Każdy filtr został zbudowany z wysokiej klasy materiału odpornego na korozję, który umożliwia ich wielokrotne czyszczenie.

Oświetlenie halogenowe za każdym razem stylowe oświetlenie Twojej kuchni Z pomocą oświetlenia halogenowego w okapie Amica Twoja kuchnia nabierze nowego wyrazu. Ta funkcja wpłynie nie tylko na wygląd wnętrza, ale też rozszerzy wygodę Twojej pracy.

Co ważne, we wszystkich modelach okapów uruchomienie oświetlenia jest niezależne od funkcjonowania samego urządzenia. W ten sposób możesz korzystać z oświetlenia, także wtedy, gdy sprzęt skończy pracować.

zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć dokładnego modelu towaru sprawdź wszystkie funkcje okapuOKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu dedykowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane poprzez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zagwarantuje korzystną wymianę powietrza w Twojej kuchni oraz skuteczne odprowadzanie wilgoci oraz aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza spełni oczekiwania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najbardziej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane poprzez system specjalnych, energicznych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń zarówno okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów, a także ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wykonane z tworzyw opornych na korozję i zezwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Wariant filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i efektywny wyciąg powietrza poprzez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki regulowanej dynamiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość świetnego dostosowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń charakterystyczne przyciski, w które został wyekwipowany okap marki Amica to gwarancja komfortowego i intuicyjnego sterowania dla każdego!

Oświetlenie halogenowe Rozwiń Okapy marki Amica są wyekwipowane w oświetlenie halogenowe - we wszystkich modelach sprzętów, korzystanie z oświetlenia pozostaje niezależne od działania okapu. Właśnie dzięki czemu możesz zyskać stylowe oświetlenie swojej kuchni - choćby po zakończeniu pracy okapu!

Cicha praca Rozwiń Okapy marki Amica wyróżniają się stanowczo niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, że odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

OKAPY Wybierz okapy Amica i ciesz się ich zaskakująco produktywną pracą Dobierz pozostały sprzęt do swej kuchni z szerokiej gamy artykułów naszej producenta. Amica producent godna zaufania PolskiProducent Prestiżowenagrody występowanie na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia