Okap AMICA OKP6241S

10 ofert od 442,16 zł do 589,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006610722
  • 5906006610739
Szerokość 59 cm
Wysokość 11.4 cm
Głębokość 36 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 62 dB
Opis

Okap kominowy OKP6241IS z Oświetleniem LED zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKP6241IS z Oświetleniem LED 01 Oświetlenie LED Zyskaj możliwość powiększenia estetyki urządzenia, dzięki nowoczesnemu systemowi szerokokątnego oświetlenia diodowego LED.

02 Kolor: inox z czarnym szkłem Powierzchnia inox w połączeniu z czarnym szkłem stanowi kompilację, która podkreśli wyjątkowy charakter Twojego okapu. 03 3 poziomy pracy Aż 3 poziomy pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji prędkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Jeśli zależy Ci na progresywnym wyglądzie Twojej kuchni powinieneś zdecydować się na okap z oświetleniem LED.

W ten sposób całe pokój stanie się bardziej stylowe, a Twoje rachunki za prąd będą znacznie mniejsze. Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najkorzystniejsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów Warto wiedzieć, iż wszystkie okapy Amica wyspowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne zawierają praktyczne filtry.

Z ich pomocą urządzenia skutecznie radzą sobie z oddzieleniem tłuszczy od pochłanianych aromatów. Każdy z nich jest wytworzony z materiału wytrzymałego na korozję, dzięki temu możesz z nich korzystać przez długi czas.

fotografie i filmy w sekcji ''Opis towaru'' mają charakter poglądowy i mogą nie demonstrujeć starannego modelu produktu przejrzyj wszystkie funkcje okapu OKP6241IS z Oświetleniem LED Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu przeznaczony jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zagwarantuje dobrą zamianę powietrza w Twojej kuchni i sprawne odprowadzanie wilgoci oraz aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza stanie na wysokości zadania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najistotniej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń zarówno okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - mają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów oraz ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wykonane z materiałów wytrzymałych na korozję i umożliwiają Ci wielokrotne czyszczenie. Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki dostosowywanej intensywności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość wspaniałego dobrania jego pracy, do aktualnych potrzeb!

Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń typowe przyciski, w które został w...