Amica OMC 6241

Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006612313
  • 5906006612344
Szerokość 60 cm
Wysokość 30 cm
Głębokość 27 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 63 dB
Rodzaj oświetlenia led
Opis

Okap OMC6241B Wysoka sprawnośćUbrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze okapy wyekwipowane zostały w progresywne i stanowczo efektywne turbiny, które w pełni usuną kuchenne zapachy.

Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!Oświetlenie LEDSłabe oświetlenie znacznie utrudnia prace kuchenne. Podobnie jest z ciągle przepalającymi się żarówkami. Żeby zagwarantować pełen komfort, okapy Amica zaopatrzone zostały w progresywny system energooszczędnego oświetlenia diodowego.

Diody LED są niezwykle żywotne oraz emitują jasne, przyjemne światło, które nie męczy oczu. Wybierz okap Amica i korzystaj z najkorzystniejszych rozwiązań!Cicha pracaZ pewnością zdarza Ci się przygotowywać posiłek, równocześnie słuchając muzyki albo oglądając telewizję.

Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, jaki emitowany jest przez okapy Amica, możesz to robić bez przeszkód. Cicha praca będzie istotnie komfortowa, jeśli Twoja kuchnia połączona jest z salonem. To rozwiązanie docenią wszyscy domownicy.Filtr tłuszczuOkapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, a także uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów.

produkowane są z materiału wytrzymałego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.ilość poziomów pracy wentylatora: 3Możesz regulować szybkość okapu w zależności do potrzeb.Pozostałe cechy:...