Bosch DWB 64BC50

4 ofert od 1099,0 zł do 1179,0 zł
 • Okap BOSCH DWB64BC50
  Okap kominowy o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej D, sterowany mechanicznie. Model ten posiada 3 prędkości pracy, oświetlenie LED, wydajność maksymalna wynosi 340 m³/h. Może pracować w trybie pochłaniacza i wyciągu....
 • Okap BOSCH DWB 64BC50
  Szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.
 • Bosch DWB64BC50
  Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy na wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczysz...
 • Bosch DWB64BC50
  Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtr węglowy na wyposażeniu:nie;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczysz...
Szczegóły
Producent Bosch
EAN
 • 4242005050994
 • 4242002714318
Szerokość 60 cm
Głębokość 50 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 51 dB
Opis

Okap kominowy Bosch DWB64BC50 srebrny Okap kuchenny: moc i pasujące wzornictwo w jednym okapie Okap kominowy Bosch DWB64BC50 ma światło LED, które zapewnia genialne, bardzo energooszczędne oświetlenie płyty grzejnej.

posiada także metalowy filtr przeciwtłuszczowy. W sytuacji pracy w trybie otwartym (wywiew powietrza na zewnątrz) powietrze jest oczyszczane przez filtr przeciwtłuszczowy, a następnie odprowadzane na zewnątrz, co zagwarantuje stosowną jakość powietrza w kuchni.

Nr 1 w Europie Lepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie – te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto firmy Bosch. Poprzez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w tak samo niezliczonych domach, żeby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia.

Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Genialnie znany polskim konsumentom, postrzegany jako niezawodny i naturalny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii wielkiego sprzętu.

Poznaj niezwykłą jakość sprzętów producenta Bosch z okapem kominowym Bosch DWB64BC50. Dzięki naszym filtrom przeciwtłuszczowym atmosfera w kuchni jest zawsze świeża; przed, podczas i po gotowaniu Okapy do pracy w trybie otwartym, a także w trybie recyrkulacji wymagają metalowych filtrów przeciwtłuszczowych, do przefiltrowania tłuszczu i innych cząstek stałych z usuwanego powietrza.

Aby te filtry działały z maksymalną wydajnością, czyść je mniej więcej raz w miesiącu ręcznie albo w zmywarce do naczyń. Ciesz się wygodą w czyszczeniu filtra dzięki okapowi kominowemu Bosch DWB64BC50. 3 stopniowa regulacja wentylatora i oświetlenie LED Okap kominowy Bosch DWB64BC50 ma 3 stopniową regulację wentylatora.

Sterowanie możliwe jest dzięki przyciskom. Wygoda w trakcie gotowania jest zapewniona dzięki 2 x 1,5W oświetleniu LED. Metalowy filtr okapu można myć w zmywarce.