Samsung NK24M1030IS

4 ofert od 364,0 zł do 499,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8806088911175
Szerokość 60 cm
Głębokość 28 cm
Sterowanie elektroniczne
Poziom hałasu 71 dB
Wydajność 392 m³/h
Opis

technologia w opakowaniu podsumowanie WARTO WIEDZIEĆ charakterystyka Aluminiowe filtry proste do czyszczenia 3 poziomy szybkości Kompaktowy rozmiar technika wytrzymałość i odporność na lata. Aluminiowe filtry Zachowasz dłuższą żywotność okapu za sprawą trwałych i prostych w utrzymaniu filtrów z aluminium, które można myć w zmywarce!

Oczyszczają one powietrze z cząsteczek oleju i kurzu równocześnie broniąc komponenty mechanizmu urządzenia. Umyjesz je w zmywarce. Prostota czyszczenia Utrzymanie czystości i przedłużenie żywotności filtrów jest dzisiaj jeszcze prostsze.

wystarczy co 3 - 4 tygodnie umyć je w zmywarce, do której dzięki kompaktowym rozmiarom zmieszczą się prosto. Zawsze adekwatnie dużo mocy. 3 poziomy szybkości skutecznie pousuwasz wszystkie powstające opary i aromaty, choćby gotując równocześnie kilka dań.

Ułatwi Ci to trafnie znaczna moc ssąca i 3 poziomy regulacji prędkości wyciągu. Równomierne światło i tańsza eksploatacja. Oświetlenie LED Oszczędność prądu i pieniędzy to efekt użycia w okapie diod LED.

Oświetlają płytę kuchenną korzystnie co tradycyjne żarówki, ale są bardziej energooszczędne i się nie nagrzewają. Minimalistyczny design. Wykończenie ze stali nierdzewnej bezkompromisowa rama wyprodukowana kompletnie ze stali rdzoodpornej będzie rewelacyjnie wyglądać w każdej kuchni i wyśmienicie uzupełni jej design.

stanowczo w połączeniu z innymi urządzeniami tej linii. W opakowaniu podsumowanie POZNAJ cechy OKAPU NK24M1030IS OKAP wariant Teleskopowy Klasa produktywności energetycznej C ilość poziomów szybkości 3 DESIGN Wykończenie Stal nierdzewna Oświetlenie LED (2 x 3 W) Panel sterowania prędkości Przycisk atrybuty technicznE Głośność 71 dBA skuteczność 392 m³/h atrybuty FIZYCZNE Wysokość 180 mm Szerokość 600 mm Głębokość 280 mm wymiary transportowe 634 x 241 x 354 mm Waga netto 6 kg Waga brutto 7.5 kg WARTO WIEDZIEĆ Jak działa filtr aluminiowy i jak o niego dbać? bezproblemowo możemy go wyciągnąć i umyć w zmywarce.

Filtr aluminiowy oczyszcza powietrze z wszystkich brudnych cząsteczek (na ogół z tłuszczu, przez co zwany jest filtrem przeciwtłuszczowym). Nieczystości takie, jak cząsteczki tłuszczu, opary, kurz zawarte w rozgrzanym powietrzu w starciu z chłodniejszą powierzchnią filtra wytrącają się i na nim osadzają.

- Nie ma potrzeby zamiany filtrów aluminiowych przy optymalnej pielęgnacji. - Można je myć w zmywarce w temperaturze poniżej 50 stopni C. - polecana częstotliwość mycia: co miesiąc. - aby filtr aluminiowy był produktywny, dbajmy o nie doprowadzenie do jego zapchania, regularnie go myjąc.

Jak wymienić żarówki LED w okapie? Przed przystąpieniem do jakichkolwiek operacji związanych z konserwacją urządzenia, należy odłączyć okap od zasilania energią elektryczną. Wyciągnąć kompletnie wysuwaną szufladę.

Zdjąć kratownicę celem uzyskania dostępu do gniazda żarówek. Wyjąć uszkodzoną lampkę i wymienić na nową. Ja...