Bosch HBA534ES0 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny

2 ofert od 1520,08 zł do 1649,0 zł
Szczegóły
Producent Bosch
EAN
  • 4242005030101
  • 4242002946825
Kolor
  • czarny
  • srebrny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 54 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 71 l
Rożen obrotowy nie
Wymuszony obieg powietrza tak
Chłodzenie obudowy tak
Termosonda nie
Prowadnice
  • drabinkowe
  • teleskopowe
Opis

Cenisz domowe ognisko, dbasz o rodzinę i wykazujesz prawdziwy talent organizacyjny? Jeśli zawsze starasz się zachować równowagę i zatroszczyć o porządek, warto zdać się na urządzenia z Serie | 4, które precyzyjnie spełnią Twoje zapotrzebowania i praktycznie wypełnią solidne zadania.

Najważniejsze parametry urządzenia Równomierne pieczenie na trzech stopniach równocześnie Klasa skuteczności energetycznej A Grill z termoobiegiem 7 rodzajów grzania usprawniają wysuwanie blach i utrzymują je stabilnie choćby przy całkowitym wysunięciu Niemal bez zapotrzebowania czyszczenia dzięki specjalnej powłoce absorbującej tłuszcz na ściankach piekarnika.

Chłodny front 50°C Specjalny składnik, aby uzyskać rewelacyjne rezultaty. Idealny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch pozostały optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze pokaźniejszą łatwość wykorzystywania i automatycznie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, aby uzyskać rewelacyjne rezultaty.

Specjalny składnik, by uzyskać nadzwyczajne rezultaty. Doskonały sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić pracę w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników firmy Bosch zostały adekwatnie dobrane do Twoich potrzeb.

proponują Ci jeszcze większą łatwość stosowania i samoczynnie redukują obowiązki kuchenne. Dzięki szeregowi swoich funkcji, pomogą Ci doprowadzić Twoje gotowanie i pieczenie do perfekcji i dostarczą Ci specjalny składnik, żeby uzyskać nieprzeciętne rezultaty.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać wyśmienite efekty pieczenia na wszystkich stopniach jednocześnie – od góry do dołu. To wyśmienity sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym procesu pieczenia.

Termoobieg 3D Termoobieg 3D gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w całym wnętrzu piekarnika, co pozwala uzyskać perfekcyjne efekty pieczenia na wszystkich poziomach jednocześnie – od góry do dołu. To idealny sposób na przygotowania pokaźniejszych ilości ciast, ciasteczek i pizzy w jednym cyklu pieczenia.

szybkie nagrzewanie To doskonałe udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja umożliwia szybkie rozgrzanie piekarnika do trafnej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grzania.

szybkie nagrzewanie To doskonałe udogodnienie, prawdziwa oszczędność czasu, a przy okazji pieniędzy, zwłaszcza gdy jest kilka potraw do przygotowania przed wizytą gości. Ta funkcja pozwala na prędkie rozgrzanie piekarnika do stosownej temperatury, a następnie przełączenie na docelowy tryb grz...