Amica Piekarnik eb7541db fine. klasa energetyczna a

2 ofert od 899,0 zł do 999,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006560836
  • 5906006560829
Kolor czarny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 57 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 65 l
Wymuszony obieg powietrza tak
Chłodzenie obudowy tak
Prowadnice
  • drabinkowe
  • teleskopowe
Opis

EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy Clean EB7541DB FINEPiekarnik do zabudowyEB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanSprawdź, co możesz zyskać, wybierając piekarnikAmica EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanBezpieczeństwoChłodny front (3 szyby)Jeszcze niższa temperatura drzwi piekarnika, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych.Szyba refleksyjnaSwoboda korzystania z urządzenia i koniec obaw o bezpieczeństwo Twoich najbliższych.DesignPrzepisy na drzwiach dzisiaj możesz mieć ulubione przepisy za każdym razem pod ręką!

Łatwy demontaż drzwiŁatwy i bezpieczny demontaż szyby piekarnika - bez konieczności wyjmowania całych drzwi!technikaProgramator TsMożliwość pełnego sterowania urządzeniem, dzięki zaimplementowaniu programatora sensorowego Ts.ilość funkcji: 10Przydatne i komfortowe funkcje, które uczynią Twoją prace w kuchni jeszcze przyjemniejszą!KomfortProwadnice teleskopowe z funkcją StopSwoboda stosowania i bezpieczeństwo, w trakcie wyciągania konkretnie obciążonych blach, dzięki Prowadnicom teleskopowym z funkcją Stop.pojemność XXLŁatwiejsze przyrządzanie obszernych porcji potraw, dzięki powiększonej obszerności piekarnika.PiekarnikPodświetlaniePiekarnikPodświetlanie01Przepisy na drzwiach poręczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera dane o typu potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.02Chłodny front (3 szyby)Utrzymuje bezpieczną temperaturę zewnętrznej szyby piekarnika, ograniczając do minimum ryzyko poparzenia.03Szyba refleksyjna Wybierz piekarnik Amica i wypróbuj użytą w nim wewnętrzną szybę refleksyjną, która pozwala zniżyć temperaturę na froncie piekarnika aż o 15%!04Łatwy demontaż drzwi Drzwi w piekarnikach Amica wyekwipowane pozostały w specjalne zatrzaski umożliwiające prosty i prędki demontaż.01Równomierne pieczenieDzięki funkcji możesz przygotować dużą porcję wypieków i posiadać pewność, iż będą one równo zarumienione i wypieczone.02Emalia łatwoczyszcząca Easy CleanZastosowanie Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean wpływa nie tylko na estetykę wnętrza - dzięki niej bezproblemowo utrzymasz urządzenie w czystości.03Prowadnice teleskopowe z funkcją StopDzięki nim możesz w pełni bezpiecznie i bez ryzyka wsunąć, a następnie wysunąć choćby rozgrzaną i potężnie obciążoną blachę.

04Drabinki boczneDrabinka suszarnicza pozwoli Ci na luźne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie i zostanie zniszczona.Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.Programator TsJedno urządzenie, dużo możliwości!Czy posiadanie wsparcia podczas przygotowania posiłku nie byłoby miłą odmianą? Wybierz programator sensorowy Ts z wygodnym wyświetlaczem LED i przekonaj się, iż jest to realne!

Jest on wyekwipowany także w przydatne funkcje opóźnionego startu, nastawy czasu działania, a także minutnika. Na dodatek, zapewniamy, iż utrzymanie panelu czystości nie będzie dla Ciebie problemem!Równomierne pieczenieFunkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygodyNieudany wypiek? Myślisz, że to się zdarza każdemu? Wybierz piekarnik producenta Amica i przekonaj się, że nie musi dłużej tak być!

Rozwiązanie, które wykorzystano w urządzeniach umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza w środku komory. Właśnie, dzięki czemu przygotujesz nawet szerokie porcje wypieków i będą one równo zarumienione i wypieczone.Emalia łatwoczyszcząca Easy CleanŁatwe czyszczenie urządzenia z myślą o komforcie użytkowaniaSzukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na przystępne czyszczenie piekarnika? Wybierz emalię łatwoczyszczącą Easy Clean.

To rozwiązanie wpłynie nie tylko na estetykę wnętrza urządzenia,jeszcze na łatwość wykorzystywania - dzięki przygładzonej powierzchni, możesz wygodnie wyczyścić piekarnik.Prowadnice teleskopowe z funkcją StopŁatwe użytkowanie dla Twojego komfortuMartwisz się,podczas wysuwania z piekarnika rozgrzanej blachy z gorącym daniem, dojdzie do poparzenia albo nawet upuszczenia jej? Postaw na piekarnik Amica i przekonaj się, iż nie musi być to dłużej Twój problem!

Jest to osiągalne, dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, zaopatrzonym w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Teraz możesz bez obaw wsunąć, a następnie wysunąć także solidnie obciążone blachy.Klasa energetyczna A+Troska o środowisko naturalne, a także niskie rachunkiNa pewno zdajesz sobie sprawę z tego, iż klasa energetyczna jest jednym z najszczególniejszych aspektów wyboru sprzętu kuchennego? Oznaczenie, wyrażone przy pomocy symbolu litery alfabetu wynajdziesz na etykiecie - powie Ci ona, czy dane urządzenie jest energooszczędne oraz przychylne dla środowiska!zdjęcia i filmy w sekcji "Opis artykułu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktuDaj się zaskoczyć mnogością funkcji piekarnikaAmica EB7541HB FINE z emalią łatwoczyszczącą Easy CleanProgramator TsRozwiń W kuchennych czynnościach, wsparciem będzie dla Ciebie Programator sensorowy Ts z wyświetlaczem LED.

ma on pomiędzy innymi funkcję opóźnionego startu, nastawę czasu działania piekarnika i minutnik.ilość funkcji: 10Rozwiń Piekarniki Amica pozostał