Piekarnik nv66m3531bb/eo. klasa energetyczna a marki Samsung

3 ofert od 1549,0 zł do 1949,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8806088842448
Kolor czarny
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Klasa energetyczna A
Pojemność 66 l
Rożen obrotowy nie
Wymuszony obieg powietrza tak
Termosonda nie
Prowadnice wytłaczane
Opis

WYBRANE cechy Dual Cook™ Możliwość podziału piekarnika na dwie oddzielne komory z własną regulacją temperatury i czasu pieczenia. Czyszczenie Steam Clean™ Program czyszczenia parą wodną, która rozmiękcza zabrudzenia, by łatwo było zebrać je ściereczką.

Tryb Pro-Roasting Dodatkowy tryb, który sprawia, że potrawy są bardziej apetyczne. Auto Cook 25 przepisów zapisanych w pamięci piekarnika. Czyszczenie katalityczne samoczynne samooczyszczanie piekarnika.

Zabezpieczenie przed dziećmi Zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi piekarnika w trakcie pracy. Dual cook technologia Samsung Dual Cook™. 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości Samsung Dual Cook™ to piekarnik, który daje Ci dwa razy więcej możliwości.

Jego wnętrze pozostało podzielone na dwie komory z osobną regulacją temperatury, dzięki czemu możesz przygotować dwa rozmaite dania, w różnych trybach w tym samym czasie. Obydwa w znakomitych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów.

Oszczędność czasu i perfekcja wykonania choćby, gdy masz ochotę na więcej. Więcej możliwości. Podwójny termoobieg dla perfekcyjnych rezultatów Samsung Dual Cook™ ma dwa niezależne termoobiegi, żeby w obydwu komorach zagwarantujeć rewelacyjne warunki pieczenia.

Cały piekarnik rozgrzewa się błyskawicznie, a przyrządzane dania pieką równomiernie i w optymalnej dla siebie temperaturze. Pełna kontrola i znakomite rezultaty bez względu na wielkość potraw i użytych naczyń.

Mniej używanej energii Zmniejsz zużycie energii nawet o 25% korzystając jedynie z jednej komory piekarnika, jeśli nie Ci potrzeba jego pełnej objętości. Oszczędność czasu Dzięki dwóm komorom piekarnika możesz przygotować jednocześnie dwa zróżnicowane dania w jednostkowych warunkach.

Mniej czasu na gotowanie, dwa razy więcej przyjemności. Wysoka wydajność pieczenia obfita pojemność piekarnika sprawia, że możesz piec więcej. Przygotuj dwie potrawy równocześnie albo pokaźniejszą liczba dań, które najistotniej lubisz.

Przepisy w Auto Cook. Doświadczony asystent w Twojej kuchni W pamięci piekarnika zapisano 25 nadzwyczajnych przepisów kulinarnych produkowanych we współpracy z najkorzystniejszymi na świecie szefami kuchni. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, a na ekranie panelu pojawią się szczegółowe instrukcje, żeby Twoje kulinarne eksperymenty stały się prostsze i niewiarygodnie ładne.

Tryb Pro-Roasting. Radość kulinarnych eksperymentów Tryb Pro Roasting to funkcja tworzona dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Rewelacyjna do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw.

Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki temu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie ilość ciepła ogranicza się do wcześniej wybranego poziomu, żeby powoli opiekać przygotowywaną potrawę.

efektowne efekty i idealny wstęp do slow cooking. FUNKCJONALNOŚĆ 66 litrów objętośc...