WHIRLPOOL OAKZ9 7961 SP IX

4 ofert od 1340,64 zł do 1503,29 zł
Szczegóły
Producent WHIRLPOOL
EAN
  • 8003437834226
  • 8003437835360
Rodzaj piekarnika elektryczny
Wysokość 59 cm
Szerokość 59 cm
Pojemność 73 l
Wymuszony obieg powietrza tak
Prowadnice drabinkowe
Opis

oakz97961spixklasa energetyczna: a+pełna wydajność przy jednoczesnej dbałości o środowisko.programy samoczynneszerokie menu pysznych dań do wyboru.sterowanie: pokrętło centralnewygodny i intuicyjny sposób sterowania piekarnikiem.system samoczyszczący: pyrolizaczyste wnętrze dzięki wysokiej temperaturze.prowadnice teleskopowe: 1 poziomwygoda i bezpieczeństwo w trakcie wkładania i wyjmowania naczyń z potrawą.pojemność: 73 ljeszcze więcej miejsca dla maksymalnej wygody.technika 6.

zmysłtechnologia, która myśli za ciebie.cook3możliwość pieczenia do trzech przeróżnych potraw równocześnie, bez przenikania się zapachów.termoobiegpotrawy równomiernie wypieczone z każdej strony, dzięki wentylatorowi z grzałką kołową rozprowadzającemu ciepłe powietrze wewnątrz całego piekarnika.ready2cookmożliwość pieczenia bez wstępnego nagrzewania piekarnika.system samoczyszczący: pyrolizaspopielanie zabrudzeń w temperaturze ok.

500 ℃.prowadnice teleskopowe: 1 poziomwygodne wysuwanie blach bez obawy o ich wypadnięcie.softclosingzawiasy umożliwiające wolne i delikatne zamykanie piekarnika.zabezpieczenie przed dziećmimożliwość zablokowania panelu sterowania.powłoka antyfingerprintklasa energetyczna: a+zwiększona produktywność energetyczna, zapewniająca do 20% niższe rachunki za energię elektryczną w porównaniu z urządzeniem pracującym w klasie energetycznej a.objętość: 73 l technologia 6.

zmysł wybierz technologię, która myśli za ciebiejak sprawić, aby domowy obiad wzbudził zachwyt i niemało próśb o dokładkę? po prostu włącz 6. Zmysł zapewniający perfekcyjne rezultaty pieczenia. Dzięki specjalnym czujnikom piekarnik szacuje wagę przygotowywanej potrawy i określa temperaturę i czas pieczenia, a następnie kontroluje cały cykl.

postępowy i przystępny w obsłudze wyświetlacz na bieżąco oznajmia o czasie pozostałym do zakończenia procesu.cook3 piecz 3 potrawy jednocześniegdyby pieczenie było sportem, cook3 byłby twoim super zawodnikiem!

dzięki tej funkcji możesz jednocześnie przygotowywać nawet 3 najróżniejsze p