Płyta gazowa AMICA PG9511XR + dostawa gratis (5906006209605)

5 ofert od 1099,0 zł do 1099,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006209605
  • 5906006061418
  • 5906006209896
Zapalarka gazu tak
Ilość palników 5
Szerokość 89 cm
Wysokość 5.2 cm
Głębokość 52 cm
Opis

Płyta gazowa na stali Amica PG 9511XPR palnik WOK Płyta gazowa w kolorze Inox, wyekwipowana w 5 pół grzejnych o mocy całkowitej 10,8 kWh. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Płyta gazowa na stali liczba pól grzejnych: 5 Planik WOK całkowita moc: 10,8 kWh Zapalacz gazu: W pokrętłach Zabezpieczenie przeciwwypływowe kolor płyty: Inox Ruszty żeliwne Szerokość: 89 cm Palnik WOK Planujesz imprezę i chcesz zaserwować gościom swoje ulubione azjatyckie danie przyrządzane w woku? mając płytę gazową Amica z Palnikiem Wok, zrobisz to koncertowo!

Palnik tego typu posiada potrójny płomień i idealnie pasuje do przygotowywania dań w sporych garnkach, patelniach lub naczyniach typu wok. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie, bez ryzyka przypalenia, niedosmażenia czy utraty substancji odżywczych.

Tobie pozostaje tylko pyszna zabawa. Duży palnik 2,8 kW Codzienne przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi już sprawiać problemu. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz posiadać znaczny palnik o mocy 2,8 kW.

duży palnik to większa powierzchnia grzania. Adekwatnie wykorzystasz nawet wielkie garnki, dzięki temu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy. Zyskujesz czas, a twoje potrawy pozostaną pyszne i aromatyczne.

jednostajne ruszty żeliwne Niestabilne ruszty, które w dodatku trudno domyć to już przeszłość. W płytach gazowych Amica zastosowano innowacyjne, potężne i w pełni jednostajne ruszty żeliwne, które dla wygody możesz myć w zmywarce.

Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Świetny design w służbie kuchennej wygodzie. Powierzchnia nierdzewna Kuchnia to serce domu, a tym samym pokój, które jest mocno eksploatowane.

bardzo płyta narażona jest na większe niebezpieczeństwo - niejednokrotnie kapnie rozgrzany olej lub rozleje się wrząca woda. Jeśli zależy ci na tym, aby twoja kuchnia zawsze wyglądała jak nowa, wybieraj te sprzęty, które są wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji.

Płyta gazowa tworzona ze stali rdzoodpornej to perfekcyjne rozwiązanie. Jest prosta do utrzymania czystości, trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu.

Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i komfortowe. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Gotuj się na komfort w kuchni.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w sytuacji płyt gazowych Amica, w których zaimplementowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu.

Bezpieczeństwo ponad wszystko! SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność Zapalacz gazu: W pokrętłach Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Pola grzejne Lewe przednie pole cm/kW: 7,3/1,8 Lewe tylne pole cm/kW: 9,8/2,8 Środkowe pole cm/kW: 13,8/2,8 Prawe przednie pole cm/kW: 5,3/1 Prawe tylne pole cm/kW: 7,3/1,8 Wok 2,8 kW: Środkowe pole informacje techniczne Sterowanie: Pokrętłami wariant wykończenia: Szczotkowana stal kolor płyty: Inox typ rusztów: zrównoważone ruszty żeliwne liczba pól grzewczych: 5 Waga netto: 14.8 kg Głębokość netto: 520 mm Wysokość netto: 107.7 mm Szerokość netto: 890 mm