Płyta gazowa AMICA PG9511XR + dostawa gratis (5906006209605)

2 ofert od 829,0 zł do 1099,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006209605
  • 5906006061418
  • 5906006209896
Zapalarka gazu tak
Ilość palników 5
Szerokość 89 cm
Wysokość 5.2 cm
Głębokość 52 cm
Opis

Płyta gazowa PG9511XPR z palnikiem WOK sprawdź, co możesz zyskać, wybierając płytę gazową Amica PG9511XPR z palnikiem WOK Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Płyta odetnie dopływ gazu, gdy płomień palnika zgaśnie, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Komfort Palnik WOK spora moc i potrójny płomień - znakomity do gotowania w znacznych garnkach i naczyniach rodzaju WOK. Design Ruszty żeliwne Jeszcze większa trwałość i stabilność przy jednoczesnej łatwości utrzymania czystości.

01 Szczotkowana stal Chciałbyś utrzymać płytę gazową w nieskazitelnej czystości? Powierzchnia ze stali szczotkowanej bezdyskusyjnie Ci to ułatwi, stanowiąc jednocześnie składnik o pokaźnych walorach estetycznych urządzenia!

02 Nierdzewna powierzchnia Stalowy odcień płyty gazowej Amica sprawia,z łatwością wkomponujesz je w wystrój kuchni. Jej gładka powierzchnia jest z kolei trwała i nieskomplikowana do wyczyszczenia. 03 5 pól grzejnych zobacz, jak wygodne może okazać się korzystanie z płyty gazowej producenta Amica o 5 polach grzejnych!

Umożliwi Ci to komfortowe przygotowanie kilku potraw jednocześnie. 04 Ruszty żeliwne Ruszty żeliwne są jeszcze bardziej wytrzymałe i znamionują się nieszablonową stabilnością. Równocześnie są one nieskomplikowane do utrzymania w czystości i zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Palnik WOK nadzwyczajny towarzysz innowacyjnej kuchni uwielbiasz potrawy kuchni chińskiej? świetnie się składa! Amica oferuje Ci wygodny palnik WOK, który eksponuje najczęściej jeszcze większa moc grzania, a także specjalny, potrójny płomień.

Dzięki tej funkcji gotowanie w obfitych garnkach i naczyniach rodzaju WOK będzie proste i przyjemne! Płyta gazowa fachowe gotowanie i wygoda wykorzystywania Zawodowi szefowie kuchni budzą Twój podziw? Gotuj, tak jak oni, na prawdziwym ogniu!

Wypróbuj płytę marki Amica, dzięki której poczujesz się jak profesjonalny kucharz! nowoczesny design doda blasku Twojej kuchni, a sama budowa urządzenia czyni jego czyszczenie prostym. Fotografie i filmy w sekcji ''Opis towaru'' mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać precyzyjnego modelu artykułu sprawdź wszystkie funkcje płyty gazowej Amica PG9511XPR z palnikiem WOK Palnik WOK Rozwiń Wypróbuj Palnik Wok o zwiększonej mocy i potrójnym płomieniu, który idealnie stanie na wysokości zadania w przypadku gotowania w dużych garnkach i naczyniach typu Wok.

Ruszty żeliwne Rozwiń Wybierz ruszty żeliwne i przekonaj się, że są ona nie tylko bardziej wytrzymałe i jednostajne,jednocześnie z łatwością jest utrzymać je w czystości. W dodatku, zyskujesz gwarancję wygody i pełnego bezpieczeństwa stosowania.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Rozwiń Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu przeciwwypływowemu, zyskujesz pewność, iż płyta odetnie dopływ gazu natychmiast, jeśli tylko płomień palnika zgaśnie. To rozwi...