Amica Płyta gazowa pga6101apw

12 ofert od 749,0 zł do 949,0 zł
Szczegóły
Producent Amica
EAN
  • 5906006211370
  • 5906006211448
  • 5906006211431
Ilość palników 4
Opis

Amica PGA6101APCI RETRO Potrójna moc Palnika Wok do dań specjalnych jednostajne ruszty żeliwne łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty zrównoważenie utrzymają choćby spore garnki. Powierzchnia emaliowana Powierzchnia płyty jest wytworzona z emalii, którądopasować do wyglądu kuchni Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle łatwo uruchomisz palnik i przystosujesz wielkość płomienia.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Specjalne zabezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. Przytrzymaj palec na punkcie z plusem, aby odkryć jego zawartość. + zrównoważone ruszty żeliwne nietrudne w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty stabilnie utrzymają choćby szerokie garnki.

zrównoważone ruszty żeliwne nieskomplikowane w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty jednostajnie utrzymają choćby wielkie garnki. + Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Specjalne zabezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzenia.

+ liczba pól cieplnych: 4 Możesz wygodnie korzystać z kilku pól jednocześnie. + Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle prosto uruchomisz palnik i dostosujesz wielkość płomienia. + stabilne ruszty żeliwne nietrudne w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty zrównoważenie utrzymają choćby obszerne garnki.

+ Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Specjalne zabezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. + ilość pól grzewczych: 4 Możesz komfortowo korzystać z kilku pól równocześnie.

+ Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle z łatwością uruchomisz palnik i przystosujesz wielkość płomienia. + stabilne ruszty żeliwne łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty stabilnie utrzymają choćby obfite garnki.

+ Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Specjalne zabezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. + liczba pól cieplnych: 4 Możesz komfortowo korzystać z kilku pól jednocześnie.

+ Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle prosto uruchomisz palnik i przystosujesz wielkość płomienia. + stabilne ruszty żeliwne przystępne w czyszczeniu i wytrzymałe ruszty jednostajnie utrzymają nawet obfite garnki.

+ Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Specjalne zabezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. + liczba pól grzewczych: 4 Możesz wygodnie korzystać z kilku pól równocześnie.

+ Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle łatwo uruchomisz palnik i przystosujesz wielkość płomienia. Otwórz Zamknij Włącz Wyłącz Otwórz Zamknij Włącz Wyłącz Poznaj wszystkie funkcje płyty Amica PGA6101APCI RETRO PALNIK WOK doskonały towarzysz postępowej kuchni uwielbiasz azjatycką kuchnię? Nie obędzie się bez woka!

Amica ma rozwiązanie, które jeszcze bardziej ułatwi Ci przyrządzanie ulubionych orientalnych potraw - jest to Palnik Wok o powiększonej mocy i potrójnym płomieniu, który doskonale stanie na wysokości zadania w przypadku gotowania w obfitych garnkach i naczyniach typu wok.

stabilnE RUSZTY ŻELIWNE Wytrzymałe i przystępne w czyszczeniu Ruszty żeliwne, to zwykle znaczna wytrzymałość i stabilność, które zapewnią Ci pewność ich wykorzystywania. W dodatku są...