Płyta gazowa Bosch PPS9A6B90 Darmowy odbiór w 21 miastach!

3 ofert od 2169,0 zł do 2369,0 zł
 • PPS9A6B90 Płyta gazowa BOSCH
  płyta gazowa bosch pps9a6b90 ze szkła hartowanego o szerokości 91.5 cm, głebokości 52 cm, o mocy 11500 w, z możliwością zabudowy równo z powierzchnią blatu. technologia flameselect pozwala na precyzyjną regulację płomienia na dziewięciu zdefiniowanyc...
 • Bosch PPS9A6B90
  Bezpieczny w użytkowaniu:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Kolor:czarny;Dodatkowe opcje:9 poziomów mocy grzania, FlameSelect;Funkcje dodatkowe:palnik typu wok;Gwarancja:24 miesiące;Ka...
 • Bosch PPS9A6B90
  Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Kolor:czarny;Funkcje dodatkowe:9 poziomów mocy grzania, FlameSelect;Funkcje dodatkowe:palnik typu wok;Gwarancja:24 miesiąc...
Szczegóły
Producent Bosch
EAN
 • 4242002915067
 • 4242002848631
Zapalarka gazu tak
Ilość palników 5
Szerokość 520 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 91 cm
Opis

Płyty gazowe z FlameSelect banner Bosch nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem komfortu i bezpieczeństwa gotowania na gazie. Dlatego stworzył FlameSelect. W odróżnieniu od płyt z płynną regulacją gazu, płyty FlameSelect z zastrzeżoną technologią zaworów proponują pionierski system regulacji w dziewięciostopniowej skali.

precyzyjnie określone poziomy mocy, zawarte w nowych pokrętłach, nietrudne sterowanie wielkością płomienia poprzez dobór potężnej wartości. Wybrany poziom przedstawia się na wyświetlaczu. Po wyłączeniu płyty, wyświetlacz nadal oznajmia nagrzane miejsca, wydajnie zabezpieczając przed poparzeniem.

W ten sposób płyty z FlameSelect łączą w sobie atuty gotowania na gazie z komfortem i precyzją znaną z płyt elektrycznych. FlameSelect świeże płyty gazowe zaopatrzone w funkcję FlameSelect opartą na specjalnej, opatentowanej technice pozwalają precyzyjnie regulować podawanie gazu na pokaźnie określonych stopniach, od 1 do 9.

Pozwala to osiągać doskonałe rezultaty w każdym przypadku – wystarczy adekwatny ruch ręką. Odkryj zasadę działania funkcji FlameSelect i zmieniaj poziom mocy za pomocą przycisków + i –. Dziewięć starannych stopni mocy Funkcja FlameSelect pozwala perfekcyjnie zjednoczyć wielkość płomienia, od niewielkiego do obszernego, na dziewięciu z góry ustalonych poziomach.

W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt gazowych, urządzenia producenta Bosch dają ci całkowitą kontrolę nad ustawieniami temperatury, co jest istotnie ważne przy gotowaniu na średnim ogniu. Dziewięć dokładnych stopni mocy Funkcja FlameSelect pozwala wyśmienicie związać wielkość płomienia, od drobnego do pokaźnego, na dziewięciu z góry ustalonych stopniach.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych płyt gazowych, urządzenia firmy Bosch dają ci pełną kontrolę nad ustawieniami temperatury, co jest wyjątkowo ważne przy gotowaniu na średnim ogniu. Pełna kontrola na pierwszy rzut oka podczas gotowania, na wyświetlaczu cyfrowym obrazowany jest wybrany poziom mocy.

Po wyłączeniu palnika wyświetlacz sygnalizuje nagrzane miejsca aż do ich ostygnięcia. Pełna kontrola na pierwszy rzut oka w trakcie gotowania, na wyświetlaczu cyfrowym obrazowany jest wybrany poziom mocy.

Po wyłączeniu palnika wyświetlacz powiadamia nagrzane miejsca aż do ich ostygnięcia. Palnik WOK Płomienie palnika Wok producenta Bosch o mocy 6 kW są zarazem solidne i finezyjne. Realna jest regulacja mocy płomienia od 6 kW do choćby 0,3 kW.

mocny płomień powoduje, iż woda na makaron gotuje się w mgnieniu oka, a w trakcie przygotowywania ulubionych potraw możliwość ustawienia znikomego płomienia jest równie ważna. Dlatego również sprawiliśmy, że płomień do gotowania na wolnym ogniu jest stanowczo subtelny i Jest tak delikatny, iż topi nawet czekoladę bez ryzyka jej przypalenia.

Palnik WOK Płomienie palnika Wok producenta Bosch o mocy 6 kW są zarazem solidne i delikatne. Realna jest regulacja mocy płomienia od 6 kW do nawet 0,3 kW. Solidny płomień powoduje, że woda na makaron gotuje się w mgnieniu oka, a podczas przygotowywania ulubionych potraw możliwość ustawienia małego płomienia jest tak samo ważna.

Dlatego też sprawiliśmy, iż płomień do gotowania na wolnym ogniu jest istotnie delikatny i Jest tak finezyjny, że topi nawet czekoladę bez ryzyka jej przypalenia. W pełni elektroniczny zapłon Nasze płyty gazowe są zaopatrzone w użyteczny, w pełni elektroniczny zapłon, dzięki temu włącza się je jednym obrotem — bez wciskania i przytrzymywania.

wystarczy obrócić pokrętło tak jak na piekarniku,z łatwością wyregulować wysokość płomienia. W pełni elektroniczny zapłon Nasze płyty gazowe są wyekwipowane w użyteczny, w pełni elektroniczny zapłon, dzięki czemu włącza się je jednym obrotem — bez wciskania i przytrzymywania.

starczy obrócić pokrętło tak jak na piekarniku,łatwo wyregulować wysokość płomienia. Bezpieczeństwo za jednym naciśnięciem Nasze płyty gazowe są wyekwipowane w wyłącznik główny, która umożliwia natychmiastowe i jednoczesne wyłączenie wszystkich palników za jednym naciśnięciem przycisku.

Przycisk aktywuje również zabezpieczenie przed dziećmi po wyłączeniu płyty Bezpieczeństwo za jednym naciśnięciem Nasze płyty gazowe są zaopatrzone w wyłącznik główny, która umożliwia natychmiastowe i jednoczesne wyłączenie wszelkich palników za jednym naciśnięciem przycisku.

Przycisk aktywuje też zabezpieczenie przed dziećmi po wyłączeniu płyty Piano-a-filo Koneserom czystych rozwiązań proponujemy płytę gazową ze szkła hartowanego z systemem piano-a-filo, dopasowaną do wpuszczenia w blat z kamienia lub kompozytu.

Zrównanie powierzchni płyty z blatem daje rewelacyjny efekt wizualny i pokaźnie upraszcza utrzymanie czystości w strefie gotowania. Bezproblemowej pielęgnacji sprzyjają także cztery pojedyncze ruszty. Płytę można w dodatku zainstalować konwencjonalnie – na powierzchni blatu.

Piano-a-filo Koneserom czystych rozwiązań oferujemy płytę gazową ze szkła hartowanego z systemem piano-a-filo, dostosowaną do wpu..