Płyta gazowa na64h3031ak marki Samsung

2 ofert od 869,0 zł do 899,0 zł
Szczegóły
Producent Samsung
EAN 8801643558680
Ilość palników 4
Szerokość 600 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 52 cm
Opis

solidne ciepło Płyta gazowa Samsung wyposażona jest w 4 palniki, które dostarczają imponującą moc 8,8 kW. Mając do dyspozycji tak dużą moc, możesz komfortowo przygotowywać potrawy wymagające na przykład szybkiego i intensywnego podsmażenia elementów.

Gotowanie wody oraz wszystkich potraw na dodatek jest o dużo szybsze. W zależności od tego, czy po prostu się spieszysz, czy też chcesz zachować pyszny smak jedzenia, bez wątpienia wyszukasz palnik spełniający twoje zapotrzebowania.

Potrójna moc gotowania Palnik z potrójną koroną formuje aktywne ciepło. Zezwala na tym samym znaczne przyspieszenie cyklu gotowania, zapewniając równocześnie osiągnięcie nieprzeciętnej konsystencji, smaku i zapachu przyrządzanej potrawy.

Połączenie trzech koncentrycznych pierścieni ognia w jeden obfity i potężny palnik pozwala natychmiast wytworzyć ogromne ciepło, co sprawia, iż rozwiązanie to idealnie sprawdza się w sytuacji korzystania z woków i znacznych garnków i przyrządzania potraw typu stir fry.

Nie podnoś – przesuń! Płyta gazowa Samsung pozostała wyposażona w ruszt Endless Design, który łatwe i bezpieczne przesuwanie naczyń w jego obrębie. Możesz przesuwać nawet najcięższe garnki i patelnie bez konieczności ich podnoszenia.

posiada on także wskaźnik centralnego ustawienia garnka, tak żeby zapewnić adekwatną dystrybucję ciepła. Nakładka typu ''wok'' Pływa grzejna Samsung jest wyposażona w specjalnie zaprojektowaną nakładkę typu „wok", która zwiększa efektywność i bezpieczeństwo korzystania z patelni wok.

perfekcyjny design nakładki ''wok'' okrągły zarys nakładki nadzwyczajnie pasuje do palnika, dzięki temu wok i inne duże patelnie zachowują stabilność bez zagrożenia przypadkowym przewróceniem.

ponadto dzięki nakładce patelnia zawsze pozostaje w odpowiednim miejscu, co zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła, a także pomaga uzyskać smaczny efekt końcowy....