Electrolux EIV654

3 ofert od 2519,0 zł do 2599,0 zł
Szczegóły
Producent Electrolux
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 52 cm
Szerokość 59 cm
EAN 7332543590353
Moc 7350 W
Opis

Najpłytsza płyta Indukcyjna Najpłytsza płyta Indukcyjna Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem. Ogranicza wszystkie strefy do trybu "trzymaj ciepło" w przypadku przerwania gotowania. Funkcja Hob2Hood Funkcja Hob2Hood Płyta włącza okap i steruje nim automatycznie w zależności od intensywności gotowania przy pomocy wiązki podczerwieni, aby utrzymać kuchnię wolną od pary wodnej i oparów.

Funkcja FlexiBridge Funkcja FlexiBridge To jedna obszerna strefa gotowania z 4 segmentami, które można dowolnie scalać i rozłączać, aby idelnie zjednoczyć wielkość swoich garnków. Pola cieplne Infinite(TM) Pola cieplne Infinite(TM) Nowy design Windmill i użycie technologii pól Infinite, płyta będzie dostosowywała, powierzchnię cieplną do wielkości użytego garnka.

dzięki temu możesz używać naczyć o różnorodnym kształcie i wielkości na dowolnym polu. PowerSlide PowerSlide Jeśli wiesz,podczas gotowania potrzebna będzie szybka i częsta zmiana temperatury gotowania, użyj PowerSlide.

Przesuwaj naczynie nie zmieniając mocy ustawień, korzystając z trzech predefiniowanych ustawień temperatury: wysokiej, przeciętnej i niskiej. PowerBoost PowerBoost Funkcja Booster zagwarantuje maksymalną moc dla szybszego gotowania.

Electrolux Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* EIV654Pasuje do każdej kuchni Z tą płytą, przygotowanie nawet pokaźnego przyjęcia rodzinnego staje się wielką przyjemnością! Gotuj momentalnie i w dowolnej wielkości garnkach, dzięki 4-segmentowym polom grzejnym FlexiBridge, które możesz zbratać w 3 zróżnicowanych konfiguracjach.

Dzięki funkcji PowerSlide momentalnie reguluj temperaturę, przesuwając naczynie po płycie. Niepokaźna grubość płyty powoduje, że można ją montować nawet w cienkich 12-milimetrowych blatach kuchennych. * w porównaniu do modeli konkurencji.

Na podstawie informacji ze stron producentów. Zalety INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o mnóstwo łatwiejsza w czyszczeniu. SzybkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli Ci szybko przygotować potrawy. PRECYZJA precyzyjnie regulujesz moc.

Reakcja płyty jest natychmiastowa. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym. EfektywnOŚĆ Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. * w porównaniu do modeli konkurencji.

Na podstawie danych ze stron producentów. Hob2hood za pomocą wiązki podczerwieni płyta automatycznie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania. Pola Infinite(TM) Do dyspozycji dajemy Ci obszerne i rozciągliwe pola cieplne, które samoczynnie przystosują się do wymiaru i kształtu Twoich naczyń.

Wszystkie garnki w użyciu! Funkcja FlexiBridge To jedna pokaźna strefa gotowania z 4 segmentami, które można dowolnie wiązać i rozłączać, aby idelnie związać wielkość swoich garnków. PowerBoost Funkcja Booster gwarantuje maksymalną moc dla szybszego gotowania.

Sterowanie DirectTouch momentalne i proste sterowanie panelem. Szybka i instynktowna regulacja mocy. Funkcja Lock Ta płyta grzejna oferuje pomysłowe rozwiązanie często spotykanego problemu: uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień przy usuwaniu zabrudzeń.

starczy jedno dotknięcie pola czujnika, by włączyć funkcję blokady, którazabezpiecza wszystkie ustawienia do czasu jej wyłączenia poprzez użytkownika.