Siemens EX375FXB1E

2 ofert od 2699,0 zł do 2699,0 zł
Szczegóły
Producent Siemens
EAN 4242003697405
Opis

EX375FXB1E iQ700 Stalowe listwy oraz ozdobny szlif z przodu Płyta indukcyjna, 30 cm Płyta indukcyjna z postępowymi funkcjami, które rozciągliwe gotowanie w każdej sytuacji.

  • powerMove Plus: instynktowne gotowanie dzięki trzem strefom z najróżniejszymi temperaturami.
rozciągliwa strefa do swobodnego gotowania: flexInduction.

Garnki i patelnie są tak przeróżne, jak dania, które w nich przygotowujesz, lecz dzięki strefie flexInduction możesz sprężyście dobrać do nich ustawienia płyty kuchennej. Poza dwoma konwencjonalnymi polami grzewczymi zastosowano także dwa prostokątne indukcyjne pola cieplne; można je połączyć, by stworzyć jedną dużą strefę. Twoje naczynia można ustawić w dowolnym miejscu na tym obszarze.

indywidualna przyjemność gotowania: płyty grzejne domino.

Płyty domino o szerokości 30 i 40 cm można scalać wedle życzenia, np. Używając ceramicznych płyt indukcyjnych wraz z gazową płytą na wok. Przystępny jest również grill typu lava, a także frytkownica. Części domino można złożyć tak, żeby uzyskać rewelacyjny wygląd płyty grzewczej.

Turbodoładowanie płyty powerInduction: funkcja powerBoost.

Funkcja powerBoost rozszerza moc nawet o 50%. Może to zaoszczędzić choćby 35% czasu niezbędnego na podgrzanie garnków lub ugotowanie sporych ilości jedzenia.

Szybka, bezpieczna i prosta w czyszczeniu: technologia powerInduction firmy Siemens.

prędko gorąca. Ekspresowo zimna. Skorzystaj z zalet technologii powerInduction firmy Siemens. Ciepło jest przewodzone bezpośrednio do naczyń i ich zawartości poprzez cewki indukcyjne, bez podgrzewania płyty grzewczej. To oznacza: niedługi czas nagrzewania, wyższy poziom bezpieczeństwa i łatwość w czyszczeniu płyty grzewczej.

Bez obaw o bezpieczeństwo: blokada dziecięca.

Naciskając przycisk blokady dziecięcej, możesz momentalnie i prosto zabezpieczyć każdą płytę indukcyjną przed niedozwolonym zastosowaniem. Blokada dziecięca odłącza wszystkie funkcje płyty za dotknięciem jednego przycisku. Blokadę można zdjąć, naciskając przycisk ponownie i przytrzymując go przez kilka sekund.

Timer z funkcją wyłączenia bezpiecznie odłącza strefę gotowania po upływie nastawionego czasu gotowania.

jednostkowa przyjemność gotowania: płyty grzewcze domino.

Płyty domino o szerokości 30 i 40 cm można scalać wedle życzenia, np. Używając ceramicznych płyt indukcyjnych wraz z gazową płytą na wok. Dostępny jest jeszcze grill rodzaju lava i frytkownica. Elementy domino można złożyć tak, aby uzyskać świetny wygląd płyty grzewczej.