Severin Ekspres ka 4811 (4008146025907)

Szczegóły
Producent SEVERIN
EAN 4008146025907
Opis

Severin Ekspres przelewowy z młynkiem KA 4811 wspaniały aromat Sprawdzony ekspres przelewowy to klasyk, który od lat gości w naszych domach i ma swoich wiernych wielbicieli. Ekspres przelewowy firmy SEVERIN idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie pije się dużo kawy i robi się ją często.

Możemy prosto przygotować dużą liczba napoju i delektować się nim bez obawy, iż za kilka minut będzie chłodna. Sposób działania ekspresu przelewowego jest prosty i wydajny – gorąca woda przelewa się poprzez filtr z kawą i wydobywa z niej esencję spływającą do dolnego naczynia.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uzyskania szerokiej ilości kawy, bez konieczności przygotowywania jej dla każdego gościa z osobna, tak jak w znacznie droższych ekspresach ciśnieniowych.

Wybierz ekspres dla siebie marka SEVERIN od lat jest jednym z liderów w produkcji wysokiej jakości ekspresów przelewowych. Proponujemy niezwykle obfity wybór modeli o rozmaitych rozmiarach, objętości, designie i dodatkowych funkcjach.

dzięki temu, każdy odszuka odpowiedni ekspres, genialnie dostosowany do swych potrzeb. Nieustannie rozwijamy naszą technikę parzenia kawy, dlatego nasze urządzenia to gwarancja genialnego smaku i długofalowego stosowania.

Ekspres z młynkiem Ekspres wbudowany młynek - stożkowe żarno ze stali nierdzewnej. Dzięki młynkowi możemy radować się idealnym smakiem ze świeżo zmielonej kawy. Ekspores został wyposażony w regulację grubości mielenia i ilości kawy (2 / 4 / 6 filiżanek), a także 2-stopniową regulacę intensywności aromatu dla jednostkowego smaku kawy.

Udogodnienia Severin KA 4811 został zaopatrzony w szereg udogodnień takich, jak: wychylny filtr z wyjmowaną wkładką filtracyjną (1x2), zabezpieczeniem przed kapaniem i dodatkowym filtrem stałym, samoczynne wyłączanie, czy też podświetlane przyciski do obsługi urządzenia.