Sodastream Eskpres duo biały, 2 butelki- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

4 ofert od 479,0 zł do 629,0 zł
Szczegóły
Producent SODASTREAM
EAN 8719128118345
Opis

Chroń środowisko Każda butla co2 potrafi wyprodukować od 60 do 80 litrów wody gazowanej! To aż 5 razy tańsze rozwiązanie w porównaniu z zakupem litrowych butelek w supermarkecie. Wspaniałe rozwiązanie i nadzwyczajna alternatywa dla konsumpcji napojów z plastikowych butelek i puszek.

Plusy posiadania SodaStream Wodę gazowaną możesz posiadać zawsze przy sobie dzięki załączonym plastikowym butelkom wielokrotnego użytkowania. Dodatkowo gazowana woda uatrakcyjnia smak wody, poprzez co pije się jej więcej.

pokaźniejsze spożycie wody to udoskonalone nawodnienie organizmu, które prawidłowo wpływa na ciało i umysł! zalety napojów gazowanych Napoje nasycone dwutlenkiem węgla świetnie gaszą pragnienie! Musujące bąbelki na języku, a także w jamie ustnej dają wrażenie pokaźniejszego orzeźwienia.

Woda gazowana szybciej się wchłania i ulepszone samopoczucie dlatego rekomendowana jest sportowcom na całym świecie. Ponadto nie mieści kalorii dzięki temu jest bezpieczniejsza dla osób odchudzających się i dbających o linię.

Bardziej wzbogacona pod względem mokrobiologicznym, a co z tego wynika zdrowsza!