keratin protect as8810 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Remington

3 ofert od 239,0 zł do 239,0 zł
Szczegóły
Producent Remington
EAN 4008496938384
Moc 1000 W
Ilość nasadek 2
Regulacja prędkości tak
Regulacja temperatury tak
Nawiew zimnego powietrza tak
Kolor
  • srebrny
  • czarny
  • szary
Opis

LOKÓWKO-SUSZARKA KERATIN PROTECT • Odżywia włosy podczas kreacji Lokówko-suszarka Keratin Protect pozostała wytworzona z myślą o paniach, które chcą kreować ładne fryzury równocześnie zachowując błyszczące, elastyczne włosy.

To wszystko osiągniesz przy użyciu tylko jednego urządzenia jakim jest lokówko-suszarka Keratin Protect. Grzałka ceramiczna mieści keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się podczas stylizowania. Dzięki temu Twoje włosy zawsze będą wyglądały jak po zabiegu w mistrzowskim studiu fryzjerskim.

• Efekt godny Twoich włosów Lokówko-suszarka Keratin Protect wyposażona jest w dwie szczotki. Jedna z mieszanego włosia o średnicy 50mm do tworzenia łagodnych fal i rozszerzania pojemności włosów. Druga miękka szczotka o średnicy 40mm, nada włosom elastyczności i wyeksponuje ich naturalne piękno.

Do zestawu załączono końcówkę Root Bost, która podnosi włosy u nasady dodając im pojemności, dzięki temu Twoje włosy będą olśniewające i wspaniałe na każdą okazję. • Moc i precyzja Lokówko-suszarka Keratin Protect to urządzenie o mocy 1000W.

Przy jej użyciu prędko wysuszysz włosy*, a dwustronny przełącznik rotacyjny pozwoli Ci w prosty sposób wybrać preferowany kierunek skręcania powłoka Advanced Ceramic wzbogaconą keratyną i olejkiem z migdałów Obracający się w 2 kierunkach korpus lokówko-suszarki 50 mm termiczna szczotka z mieszanym włosiem 40 mm termiczna szczotka z delikatnym włosiem Zimny nawiew dla utrwalenia fryzury nietrudny w użyciu przełącznik kierunku obracania się głowicy Obrotowy kabel o długości 3 m Końcówka Root Boost do unoszenia włosów od nasady w zestawie 3 lata gwarancji + 1 dodatkowy rok po zarejestrowaniu się na stronie producenta przejrzyj JAK TO DZIAŁA ODKRYJ CAŁĄ kolekcję KERATIN PROTECT linia Remington Keratin Protect to postępowy zestaw maszyn do stylizacji, wyposażonych w innowacyjną technikę ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki temu włosy są gładkie, proste i wyglądają zdrowo....