Oscar DA-1200

3 ofert od 1350,0 zł do 1350,0 zł
Szczegóły
Producent Oscar
EAN 9341061006992
Funkcje funkcja reverse
Kolor
  • biały
  • srebrny
  • bordowy
Moc 200 W
Prędkość obrotowa 63 obr/min
Pojemnik na sok tak
Pojemnik na miąższ tak
Opis

Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.

Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, wydajność i na codzienne wykorzystywanie. Względy wizualne również wpływają pozytywnie na nowy DA 1200.

postępowy, designerski wygląd wyciskarki, sprawia,świetnie się ona przedstawia na blacie kuchennym. Jednoodlewowa pokrywa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na błyskotliwy wygląd,w dodatku na proste utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, iż wszelkie odciski są pokaźnie mniej widoczne.

Wcięcia pod wyciskarką usprawniają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

W wyciskarce tej zastosowano konieczne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został tworzony z ULTEMu. Ultem charakteryzuje się tym, iż jest kilkukrotnie twardszy niż plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne szkodliwe substancje, które występują w plastiku czy metalu. Dodatkowo mamy pewność co do trwałości składników, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność produkowany jest dodatkowo z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki pokaźnie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest w dodatku jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych,jeszcze pionowych. Dzięki temu wrzucamy obszerniejsze kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych także rzadziej będziemy używali popychacza.

Wyciskarka pozioma DA 1200 niezwykle poprawnie poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, albo miękkich. Poradzi sobie jeszcze z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym konsekwencją będzie czysty i zdrowy sok.

Oscar DA 1200 to ponadto pokaźniejszy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje sprawnie w trakcie wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów.

Oscar DA 1200 dodatkowo pokaźniejszą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu części.

Wyciskarka do owoców i warzyw DA 1200 została kompletnie przeprojektowana. Jeszcze otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się przeciętnie na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od rodzaju owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki temu w dodatku czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu części. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast DA 1200 wyposażony w regulator lepiej wyciśnie nam z wyjątkowo miękkich owoców, czy twardych warzyw.

Oscar DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. Orzechów włoskich czy nerkowca. W dodatku możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

wytrzymałość wyciskarki to jej znaczny atut. Dzięki czemu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności.

komponenty wchodzące w skład zestawu:

- Oscar DA 1200

- Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

- Nakładki do makaronów (4 szt.)

- Regulator wypływu pulpy

- Instrukcja i gwarancja w języku polskim

- Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

- Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę